20 yasindaki erkek ...

Bi kiz sizinle tanismak istese kabul eder heralde cogunuz guzel bir kizsa. Ama ne gozle bakardiniz ona? Basit bir kiz mi yoksa sevmeyi tanimayi dener miydiniz? Ve kizla sonra bir anlasmazlik olsa tekrar konusmayi dener miydiniz?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• yolda sahilde spor yaparken falan rastlaştığım kadınlarla erkeklerle bir sürü insanla tanışırım.bi kız gelip tanışmak istiyorum dese hayır mı diycem:) uyuşursak ikinci görüşmede olur nie olmasın. kimsede hayır demez. "yani burda yok hayır annem yabancılarla konuşma demişti " diyecek erkek yoktur heralde:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel olmasına gerek yok. Ben tanışmak isteyen herkesle tanışabilirim. Fakat bu tanışdığım herkesle flört yaşıyacağım anlamına gelmez.. Tanışmaktan sıkıntı yok, çünkü ben sürekli şehir değiştiriyorum. Kimseyle tanışmayıp da tek mi kalayım ?

0|0
    0|0
  • Ne var bunda bir kzın bir erkele tanışmak istemesi basitlikmidir tamamen yanlış ve geri kafalı bir düşünce...

0|0
    0|0
  • şu düşüncesi bir bırakın artık kız teklif ediyor diye niye küçük görelim onu biz kızlar gibi egocu değiliz gayette hoşumuza gider

0|0
    0|1
  • Yani burda şimdi kimse kimseyi kandırmasın her türk erkeği illa ki senin düşündüğün o şeyi düşünür :)

0|0
    0|0
  • Kız teklifediyosa basit kızdır düşüncesini aşın artık ya sevgini ya da ilgini göstermek ya da belli etmek basitlik olarak mı görülüyo

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten sevdiysem hayatımn kadnı yapardımbeni eklermisin

0|0
    0|0
  • kardeş olarak görürüm hisleriin konusmasından belli eder.

0|0
    0|0
  • Akıllı olan kız teklif etmez ettirir.

0|0
    0|0
  • Gelmesin bir daha bakamaz sonra .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...