Biz birbirimize aşığız ama ikimizin hayatında da bize aşık olanlarla ilişkimiz var.. Kafam çok karışık...

Arkadaşlar ben bir kıza aşık oldum ve o da aynen bana aşık. Ve onun hayatında biri var. Kıza aşırı aşık ama kız ona karşı mantıkla yaklaşıyor. Ve benim de hayatımda biri var. Benimki de bana aşırı derecede aşık ve ben de ona karşı mantıkla yaklaşıyorum. Ve ben yeni aşkımla buluştuğumda ikimiz de çok çok mutlu oluyoruz. Fakat sonra sonumuz olmayacak diyerek ayrılıyoruz. Bikaç kere bu şekilde barıştık ama süper geçen günün sonunda evlere gittikten sonra ayrıldık. Vicdanımızdan kaçıyoruz. Hayatımızdakileri de çıkaramıyoruz.. Böyle bir durum yaşayan var mı? Napmamız lazım...?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• günah kardeşim günah seni o kadr cok seven değer veren kız arkadasın varken onu aldatyrsun düşünsene oda seni aldatsa ne olurdu diğer kıza gelince oda sende birbirinizi sevdiğinizi sanıyorsunuz senin ilişknde mutlaka bir problem olmuştur o sırada boşlukta o kızı tanıdın oda sevgli olmadığınız için tabi iyi davrandı gönlünü hoş etti sevdiğini sanıyorsun aslında o kızı cünkü gercekten sevgilini değilde sevgilisi olan kızı sevseydin sevgilini coktan bırakırdın ne olursa olsun bırakırdın sen aslında sevgiline aşıksın diğer kızda hoşuna gitmiş o kdr

0|0
    0|0
    • hayır sevgilime aşık değilim o bana aşık ve bensiz asla olamaz o yüzden sevgilimi bırakamam.. ve bırakmak için bir sebep de yok bugüne kadar beni hiç üzmedi kırmadı ne dediysem yaptı ama bende ona karşı aşk yok olamadı bir türlü :(( diğer kızla aşk var evet eminim ama ne onunla ne onsuz derler ya aynen öyle bir durum içindeyim...

• zamanla neyi anlıcaz? başak burcuyum..

• aslında aşık oldgunu sandığına aşık olmadıgını anlican ama hayat szn tabi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Soru ne ben kaçırdım aga? Sevgililerinizden ayrılın, birlikte olun işte nedir yani?

0|0
    0|0
    • sevgililerimizden ayrılamıyoruz ikimizin sevgilisi de bize kör kütük aşık... ayrılsak kendilerine bişey yapacak derecede aşıklar... napıcaz bilmiyoruz.

• aşık olduğum kızla üç kere buluştuk üçünde de harika zaman geçirdik her seferinde eve gittiğimizde mesajlaşırken vicdan yaptık ayrıldık... of çok zor be dostum...

• Vicdan yapacak bir durum yok. Aşk korkakların işi değildir.

• Mantığınızı sikim

1|0
    0|1
    • sen cinsellik kategorisine git abicim ciddi bişe soruyoruz şurda...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...