Ciddi kiza tavsiyeler???

ciddi bir kizim ama bayag guzelimdir

arkamdan buzlar kralicesi diyolar

kimse beni sevmek veya tanimak icin ugrasmiyo malesef:(

cok yalniz kaldim

sizce napmaliyim?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz güler yüzlü biraz yumuşak huylu ol. Özellikle anlayışlı olduğun konusunda ciddi mesajlar ver. Örneğin bir arkadaşının yaptığı bir hatadan dolayı kendini ulu orta suçladığını farzedelim. Hemen lafa karışıp üzülme kendine de bu kadar yüklenme sonuçta sen de bir insansın elbette hata yapacaksın yeterki ders almasını bil dediğin anda seni duyan herkez sana hayran kalacaktır. Sana olan tavır ve davranışları daha bir ayrı olacaktır. Çaktırmadan reklamını yap işte. Bir kaç hoş belden aşşağı olmayan fıkra öğren ortamlarda faydası olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi olman güzel olma insanlara yuksekten bakmayip cana yakinda olmana engel degil. İyi bir kizla bir cok kisi tanismak ister dusuncesindeyim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Buzdan sarayında mutlu olmayı denemelisin bence... kim neden buzdan bir kadını sevmeyi ve anlamayı denesin ki karşılaşacağı tek şey soğuk ve yine soğuk...

1|0
    0|0
    • hakkın kalmasın +1

• ama durusum bu boyle sekil. aldim degistiremiyorum

• Anladım dışarıda kar fırtınası varken içeride sımsıcak bir yer var diyorsun ...ama bunu herkes anlayamazki..sonuçta kimse reddedileceğini bile bile karşı cinse yaklaşmaz ki ...sonuçta reddedilmek kolay bir olay değil insanın psikolojisini derinden sarsan bir durum ve bu durmda senin soğuk tavrın ve duruşun karşı taratan reddedilme ihtimalinin yüksek olduğu izlenimi oluşturuyor bu yüzden de yanına yanaşmaya kimse cesaret edemiyor anladığım kadarıyla..

• "kimse beni sevmek veya tanimak icin ugrasmiyo "

Zaten Türk kızlarının en büyük sorunu bu, sürekli karşıdaki uğraşsın istiyorsunuz, senden hoşlanan biri olursa ilgilenir, sen hoşanırsan ve mal gibi beklersen adam ilgilenmez, sen ilgi göstermezsen nereden bilsin seni ?

sorun sende kusura bakma, öyle bekleme biri beni tanısın diye...

0|0
    0|0
  • ''Kabak çekirdeği gibi açıl'' diyecek halimiz yok. Ne kadar zorlarsan zorla kendini değiştirmen çok zor. İstediğin kadar soğuk ol, tabularını yıkacak bir erkek çıkacaktır mutlaka. Sadece denk gelmemişsin.

0|0
    0|0
  • buzlar kralicesi olmaktan vazgeçip insanlarla muhabbet etmeyi denersen olabilir

0|0
    0|0
  • Bu kadar gizli kullanıcı kalırsan daha da yalnız kalırsın.İnsanlar özellerini gizlemeli kendilerini değil.

0|0
    0|0
  • insanların seni tanımasına izin verki sende insanları tanıyasın eğer böyle devam edersen ileride haketmeyecek birine kapılıp hayatını mahvedersin...

0|0
    0|0
  • soguk d avranıyorsan olabilir ablacım biraz cıtı pıtı hanımcık nerde konusulacagı zaman konusmasını bılmelı ol ki göze gelesin.

0|0
    0|0
  • ne için tavsiye istiyorsun sayın kraliçe ?

0|0
    0|0
  • İsmin Merve mi?

Trabzonlu musun?

0|0
    0|0
  • bence tanışmalıyız

0|0
    0|0
  • niyetin evlenmekse seni tanımak isterim.

ciddiysen ekle.

yoksa kalsın.

bunlar çok önemli konular.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...