Mesafeler Tüm Küfürleri Hak Ediyor mu ?

Şimdi Mesafeler aşka engel desem içten içe hepiniz sen sevmişmisin dersiniz. Ama eksiltiyor insanı gün be gün..

Tamam mesafeler aşka engel değil ama,

Ben burada ağlasam onun yanakların ıslanır mı orada. ?

Ne diyorduk... Mesafeler tüm küfürleri haketmiyor mu sizce de?

0|1
1421

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyor şair bilirsin ;)

Mesafe dediğin nedir ki, bir tren, bir otobüs, bir uçak bileti. Belki bir kaç terminal molası ...evet ne kadar haklı aslında ne güzel söylüyor .

Ama ben yinede en güzel yerinden s.keyim mesafeleri ...Mesafeler tüketir bazen ne kadar emin olsanda özlüyorumu , yoksa yavaş yavaş unutuyor mu yokluğuna alışıyor mu bilemezsin bunlarıda geçtim

Bazen gerektiği zaman YETEMEZSİN .

En güzel mesafe elini uzattığında dokunma mesafesidir ...

Ama hayat bazen beklemek zorunda bırakıyo seve seve olmasada s.ke s.ke sabrediyoruz. Mesafeleri engel olarak görmekten çok ilerde geçireceğimiz günlerin zekatına sayarız.

Mesafe ne ayol direnAŞK :))

9|1
    0|0
    • Yokluğunu tattıkça varlığın daha çok kıymete biniyorsa, her gecem seninle bitip, her günüm seninle başlıyorsa, mesafelere inat bana en mesafesiz olan yerde kalbimin köşesinde, gözlerimin içinde, nefesimde taşıyorsam seni her gittiğim yerde, her nereye baksam seni görüyorsam, her gözümü kapattığımda ilk sensen hayalimde canlanan, olmadığın yerde kokun geliveriyorsa burnuma, yastığıma sarılıp uyuyorsam her gece sen diye, tüm yollarım sana çıkıyorsa eğer, nerede olduğum ne farkeder... <3

• Güzel anlatmışsın. Senin gibi düşünen kız yok sanıyodum maalesef bana serefsızı denk gelmiş . Harbi bunları duydum ya sevindim lan .d

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Küfür demişken, ne kadar küfür mesela; Ağız dolusu yeter mi?

1|0
    0|0
  • O kadar yalnış düşünüyosunki. Senin sevgin KM ler ile ölçülüyorsa zaten sevmemelisin. Sevdiğin herzaman yanında olmaz senin. Asıl önemli olan uzaktayken bağlı ve sadık kalmaktır.Dayanabilmek sabretmektir. Yakındakini herkes sever zorluğu yok bişeyi yok. Emin ol sen burda ağlasan o kahrolur orda eğer oda gerçekten seviyosa.

0|0
    0|0
    • Bu benim düşüncem değil şükürler olsunki sevdiğim herkes yakınımda soru sordum cevap alıyorum sadece.

• şu profil resmin habire karşıma çıkıyo aşık oldum galiba /:

1|0
    0|0
  • Allah ölülere duaları belirli frekanslar çerçevesinde iletiyorsa ,Hazreti Muhammede edilen salavatlar kendisine ulaştırılıyor,elektrik şebekesiyle elektirik evimize geliyor.ve klavyeye dokunduğunuzda yazı anında karşı tarafa gidiyorsa,elbett karşıdaki kişi hak ediyorsa Allah'ın laneti onun üzerine gidiyordur,fakat sende kalsın insanlık rahmet ve iyi dileklerini gönder ona telapati misali.

0|0
    0|0
  • bide sövmenin adını günah koyuyolar bence hak ediyor

1|0
    0|0
  • Mesafelere giden sevgili hakediyor, normal eğitim tamam ama, yok erasmus yok bilmem ne, ilişkinin ağzına eder bırakır, her geçen gün sevgi azalır, her geçen gün uzaklaşırsınız, öyle bir acıtırki göz göre göre uzaklaşmak, ömürden ömür giderr...

0|0
    0|0
  • o mesafelerin her cm ine her metresine her km sine her mili ne sokiyim 2 senem boşa gitti yetmedi üstüne ayrıldım iyi mi !

1|0
    0|0
  • Mesafeler çok tatlı ama :) Bir de bilmediğin bir şehirdeyse, oraya gidiyorsun orda günler geçiriyorsun, orayıtanıyorsun. Sonuçta kavuşulacak bir gün, aynı evde yaşanacak.

0|0
    0|0
  • 40 km' den sonra istediğin kadar küfür edebilirsin.

1|0
    0|0
  • kuantum fiziğine göre sen ağlarken onun gözü yaşarabilir küfüre gelince ıstıraptandır o

1|0
    0|0
  • paran varsa mesafe yoktur . ama eğer paran yoksa herşeyi tüketmeye başlar aşk.

1|0
    0|0
  • mesafe sorun değilde.ilişkiyi yaşayan tarafların özverisi her daim ön plandadır.kanımca.

0|0
    0|0
  • bu hissetmekle alakalı bir şey sen agladıgında karşı taraf üzülmüyorsa ztn onun adı aşk değil :)

0|0
    0|0
  • Sırf mesafeler ve engeller yüzünden kaybettim zaten..

0|0
    0|0
  • Mesafe dediğin nedir ki sevgili biz Yaradanı görmeden sevmedik mi ?

0|0
    0|0
  • seven kişiye mesafe falan hiç bir şey yapmaz ama azalanlar oluyordur

0|0
    0|0
  • çok duygusallık başa bela dsad

1|0
    0|0
  • gözle seven degıl yürekle seven anlar

1|0
    0|0
  • Sen asıksın arkadas

0|0
    0|0
    • Bi çok cevabımda belirttim tekrar belirtiyorum soruda geçen konuyla bir aşinalığım yok. Sadece sordum bir aşk söz konusuysada mesafeyle alakası yok. Yeryüzünde sana en uzak mesafe sırtındır...

• Aşk Fobisi :)

• İste sorunda bu caresiz kalan her insan suclar kaderi

Seninkide

Kiramadigin zincirleri fobi olarak

Evet evet demen

• Ben sana katılıyorum. Hatta mesafelerden dolayı bir kızdn vazgeçtim. Ne olursa olsun gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor. Sana "Unutursun Mihriban" ı dinleyip uyumanı tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • sabret ve şükret... gün gelir mesafeler 0 a iner...

küfür acizliktir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• dementor denilen bişey vardı potter'ın fantastik dünyasında. gerçek hayatın ruh emicilerinden biri bu olsa gerek ne teknoloji ne hızlandırılmış ulaşım araçları.. zaten güven mevzusunu çoktan kaldırdık koyduk rafa, orayı geçelim de basit yaşama pahasına basitleşmek ve "olmak"tan uzaklaşmak ikiye ayrılan yoldan karanlık olanı seçmek gibi. yılların bana öğrettiği bu, hata varsa hatamın düzelmesini beklemekten başka elimden gelen yoktur.

1|0
    0|0
  • Biri hayatından uzaklaştığında kalbinden de uzaklaşır unutulur.

1|0
    0|1
  • Küfrün ağa paşasını hak ediyor hemde bırakmamak lazım sülalesini..

3|0
    0|0
  • hakediyoo .. sadece uygulamalı küfrüde hakediyoda işte ..

neyse:)

1|0
    0|0
  • Mesafe derken söz konusu ne bu da önemli.

Aynı şehirde göz gözeyken de uzak olabiliyorsun mesela.

0|0
    0|0
  • hakediyor bencede

1|0
    0|0
  • evet hemde en fena küfürleri ...

1|0
    0|0
    • Küfürde edermiş et bakalım en fenasında;)))

• sorun değil yeri geldiğinde ve gerektiğinde insan küfüretmeli :) küfür kimseye yakışmaz ama stres atmanın en güzel yollarndan biri :)

• Bak bu lafına katılmadam olmaz;)

• mesafeler diyorum olmamalılar..

2|0
    0|0
  • mesafeleri tükürüğümle boğmak istiyorum

1|0
    0|0
  • araya mesafe giriosa o iş yaş iş :/

1|0
    0|1
  • hemde fazlasıyla hakediyor

1|0
    0|0
  • Mesafeler olan bir ilişki yaşıyorum şuan aynı şehirdeyiz. Keşke mesafeler gene olsa diyorum şimdide.

1|0
    0|0
  • eğer özlediğin biri varsa uzakta.. Allah kavustursun..

1|0
    0|0
    • Yok çok şükür. Ama olur endişesiyle yaşamıyor değilim.

• umarım olmaz yasayan bilir cnku

Yükleniyor...