Yay burcu erkekleri kolay aşık olmaz mı?

yay burcu erkekleri aşık olmaz kolay kolay deniyor hemen sıkılıp ayrılırlarmış gerçekten seven oldumu hiç ? peki severseniz ne yaparsınız ? nasıl belli edersiniz ?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• ben yay neden asık olmıyalım kı olabılrız sıkılak derken ozgurlugne duskun olabılır ama sevdımı tam sever sonuna kadar savasır da secdıgı ıcın ilgılı olarak bellı olur gozlerınden bellı olur bakıslar aldıgı elektrık

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizin bu burçlarla alıp veremediğiniz nedir bilmiyorum :) Bir iş arkadaşım bana burcumu sormuştu yay dedim ''ayyyyy, yay mı aman aman uzak dur'' dedi. Ama ilgisini de hiç eksit etmezdi. Çok hayretsiniz...

0|0
    0|0
  • Yay burcuyum. Böyle bir şey yok. Burçların sadece karakter özellikleri doğru olabilir yok aşık olamaz onu olamaz bunu olamaz yalan iş.

0|0
    0|0
  • kolay kolay aşık olmam şimdi fırsatınız varken gelin kızlar yoksa bir şansınız daha olmayacak

taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Ben asik olmam,cok zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yay burcu yapısı gereği çabuk bıkar yenilik ön plandadır daima.

Sardığı zamanda tam sarar bırakma.En büyük sorunumuz 'bıkmak'tır.

0|0
    0|0
  • keşke ole olsalar. peşimde bir tane var yıllardr bırakmadı beni... bıraktı tam diorum geri dönüş yapıor :(

0|0
    0|0
  • Özgürlükçüdür yay tavsiye etamam. Eşim yay ve aldatldm. Ne beni ne çocuğunu gözü görmüo. Sevdimi tam sever olayı palavra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...