Biraz uzun ama lütfen yardımcı olun kötüyüm çok

18 yaşındayım. lisede kaldığım için lise3 deyim şuan. şimdi ben size anlatıyım olayı.ben okullar açıldığı zaman yeni bir çocuk vardı sınıfın en yakışıklısı kızlar arasında konuşuyoduk işte neyse bir süre sonra bu yakışıklı çocuk bana çıkma teklifi etti. ama biz o kadar iyiyiz ki . arkadaş olarak şakalaşıyoruz. neyse ben kabul etmedim ama baya ısrar etti kabul etmedim. ama çok ısrar etti. mektup falan yazıyodu serviste bağırıyodu lütfen kabul et diye ben etmedim neyse biz o çocukla yine iyiyiz neyse sınıfımızda bir çocuk var bu çocukta bana çıkma teklifi etti. ben kabul etmedim ama yakınlaştık yani yakınlaştık derken sevgili anlamında değil. konuşurken falan ben iyi davrandım neyse bu çocuk p*çin tekiymiş arkadaşım demiştide inanmadım okulda adımı çıkardı g*tü kalktı diye o günden bu güne düşmanım o p*çe neyse bu yakışıklı olan çocukla küstük biz ama öğle böyle değil baya iyiydik küsmeden önce o beni kıskanıyodu ben onu kıskanıyodum neyse şimdi o p*ç yüzünden küstük dediki bana sen dedi onla yaklaştın dedi o yüzden senden soğudum dedi ama ben çok kötü oldum ağladım falan neyse ben cezamı çektim dedim sonuçta okula adımı çıkardı neyse barıştık okullar tatil oldu. ramazanda falan konuştuk netten neyse okullar açılmasına yakın o 12. sınıfta ben 11.sınıftayım onların sınıfına geçemiyorum. facebookta ekli değil sevgilisi çıkardı (eski sevgilisi) sonrada eklemedi neyse bende inat var ondada inat var bilmiyorum o ne düşünüyo. twitterı gizli değildi benim twittırım gizli oda gizli yaptı ben laf atmaya çekiniyorum en sonunda laf atmaya karar verdim sınıfa girerken iyi dersler dedim.sonrada bana mesaj attı telefonuma "Selam.T :D <3 " diye ben T harfini zaten çok merak ediyorum arkadaşlarımda tatlım falan diyo neyse 3 gün sonra bu bana kantinde dediki nbr gözlüklü kız dedi bende ii senden dedim dışarı çıktım sonra sınıfa giderken laf attım mesaj atmışsın dedi. ne atmışım dedi selam diye dedim hııı toplu mesj dedi bende dedimki T ne dedim toplu dedi o günden bu güne moralim çok bozuk. ama okulda hep tenefüslerde bakışıyoruz. sizce seviyomudur beni tekrar çıkma teklifi edermi? ederse kabul edicem bu sefer ne yapabilirim lütfeeen :'( moralim çok bozuk ağlamaktan gözlerim şişti
Güncellemeler:
mesajı toplu gönderdim dedi ama sonuçta sonunda kalp var yani o an söyleyemediği için mi toplu dediki sonuçta kalbi herkese gönderemez erkek arkadaşlarınadamı göndersin kalp
lütfen okuyup cevap verin okuyun gerçekten yardıma ihtiyacım var gerçekten seviyorum ağlamaktan öleceğim.

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ya allahını seversen üşenmedinmi bunu yazarken hadi yazdın okuyanıdamı düşünmedin uyus :D

neyse okuduk bikere, gurur bir insanı ne kadar yüceltirse bir okadarda herşeyini kaybettirir. gururu bir kenara bırakacaksın ve sen açılacaksın ona sevdiğini söyleyeceksin çekinmeden ki seviyosun bu belli bu kadar yazıyı sana yazdırdığına göre :) git sen konuş düzelt aranı derslerini etkilemesin ama dikkat et. :)

0|0
    0|0
    • konuşamam konuştuğum zaman cidden çok pişman oluyorum öğle birşey yapmıcam

• zor. bunu okuyup cevaplıcak adamı bulman çok zor hemde özet geçsen bakardım.

sırf arkalara gitmesin diye cevap yazıyorum bak kardeşime kıyak olsun benden bu iyiliğimi unutma ;)

0|0
    0|0
  • Sorunu okuyamam.

Okusam da cevap veremem.

Versem de yanıt alamam.

Alsam da +1 alamam.

0|1
    0|0
  • ya aman bu kadar ne düsünüyon gel onun yerine ben sana çıkma teklif edeym sen kabul et olsn bitsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eee zamanında güzeldir herşey evet dicektin zamanında boş ver derslerine çalış.ve sana son lafım peşinden koşma bırak yine o gelsin sana...ağrı ol

0|0
    0|0
    • ama geleceği yok yani gelsin die yaklaşıyorum

• :'(

• üzülme umutlu ol..

• luci haklı

0|0
    0|0
  • ne yapdn ablacim sen Neyseonerim su eger ciddi bri kizsan ve egitimi dusunuyosan bis ver daha yasin kucuk cunki

0|0
    0|0
  • Ya kızım zaten kalmıssın lisede otur dersine calıs bırak o cocugu cıkmayı askı meskide mezun ol.

0|0
    0|0
  • bismillahirrahmanirrahim

0|0
    0|0
Yükleniyor...