Birine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

size bir soru, yani herkesin emin olamadığı duyguları vardır, kesin evet bu kız ya da bu çocuk dediğiniz zaman onun doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız, neye göre bunu söylersiniz?

0|0
210

En İyi Kız Görüşü

• İlk aşık olduğumu anladığım zaman zihnimin sürekli onunla ilgilendiğini fark etmiştim,kusurları güzel geliyordu sanki kusur değilmiş gibi,günüm ne kadar berbat olursa olsun bir kez güldüğünde her şey eski güzel haline geri dönerdi...

Kanın damarlarımdan aktığını hissederdim ona bakınca,heyecanı,tutkuyu...Nefes alış verişlerim sıklaşırdı.Öyle tarifsiz bir histi ki sanki içimde bir kutu vardı duyguların en yoğunlarının bir arada olduğu o anahtarı çevirdi açtı...Doldum doldum taştım duygularlar.Aşkla,sevgiyle,özlemle,tutkuyla,kıskançlıkla...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Aşık olan insanlar karşısındaki kişinin yaptığı her hareketi doğru olarak görür.Duyguları ağır bastığından objektif yorum yapamaz kendi iç dünyasında..Etkilendiği kişinin yaptığı her hareketi doğru kabul eder.Objektif açıdan baksa belki kendisine uygun birinin olmadığını anlıcak ama duygular ağır bastığından yanlış yapıyor ve üzülüyor.

1|0
    0|0
  • Bir insanı çekinmeden korkmadan geleceğimde hayal edip, geleceğime ortak şekilde hareket edebiliyorsam, Duygularını iliklerimde hissedebiliyor, onunla mutlu olabiliyorsam tüm hırçınlıklara rağmen, tüm kusurları bana güzel görünüyorsa aşık ve biraz da sarhoşum demektir :)

cut.

0|0
    0|0
  • İster inan, ister inanma ama bu çoğunlukla tek bir eylemle netleşir... Bu bazen bir bakış olur, bazen ses tonu, bazen bir davranış şekli, bazen bir temas, bazen sadece bir gülümseme...

0|0
    0|0
  • Önemli olan aşık olabilmek değil bence; önemli olan aşkın için gerektiğinde gidebilmek. Ergen sözü oldu biraz; yok fazlasıyla ergen sözü oldu ama öyle.

0|0
    0|0
  • Tam hatirlamiyorum uzun zaman önce aşik olmuştum. O kiz bir yana, diğer tüm kizlar bir yana diyo insan. Zaten başini yastiğa koyup gözünü tavana diktiğin zaman, o tavan bir sinema filmi oluyo. Sen ve o düşündüğün kiz. Hafta sonlarini çok seven tembel bir insansan eğer okulu sever hale geliyosun. Pazartesiyi iple çektiğimi bilirim. Yanyanayken sen, sen olmuyosun zaten. Kalbinin attiğina kulaklarin şahit oluyo inan. Gözlerine bakmaktan kendini alamiyosun. Halbuki siradan kahverengi göz işte, ama bakişlar siradan değil abi. O bakişlar yok mu, ayak üstü derisini yüzüyo insanin. Neyse işte fazla anlatip edebiyat yapmaya gerek yok. Benim hissettiklerrim buydu.

Dipnot düşmek istiyorum "Sevmeyi bilmeyeni ateşe vermeli"

1|0
    0|0
  • onunla konusurken nutkun tutuluyorsa her yaptıgın ıste aklına o gelıyorsa ruyalarına gırıyorsa asıksın!

1|0
    0|0
  • söyledikleriyle yaptıklarına tabiki ! :) söylediğini yapıyorsa tamam :)

0|0
    0|0
  • onun gözlerine baktığımda onu gördüğümde eğer eritiyorsa beni olmuşumdur oda zor beee

1|0
    0|0
  • Memesine dokunarak dsad

0|0
    1|0
  • ben aşık olunca rengim kırmızıya dönüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...