Yeni tanistiginiz birisinin ilgisini nasil cekersiniz?

Ben bu cocugu cok bir dugunde gordum ve cok begendim..ona faceden arkadaslik yolladim ve bana yazmasini bekledim fakat o yazmayinca ben yazmak zorunda kaldim..ben ona yazinca cevap verdi ve tanistik..laf arasindada bana "biseyi kazanmak icin bisyden vazgecmen lazim" dedi..o dugunde onudabana bakarken yakalamistim bikac defa..simdide haftaya ortak bir arkadasimizin dogum gunu var ve dogum gunu partisine ikimizde davetliyiz.. onu gorunce sizce ne yapmaliyim? onun dikkatini nasil cekebilerim? ondan hoslandigimi anlasin istiyorum ve oda benden hoslaniyorsa bunu nasil anarim?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Birini etkilemeye çalışmak genelde istenilen gibi sonuçlanmaz. Olayı bu kadar büyütme. Ying Yang felsefesini biliyor musun bilmiyorum. Hem iyi hem zor kızı oyna. Eğer becerebilirsen erkekler pervane olur etrafında. Nasıl becereceğim dersen de şunu incelemeni öneririm.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yani hoşlandıgını anlamasına cesaretin var...

-O halde en güzel kıyafetleri giyin ( açık veya kapalı değil, uyumlu olsun yeter ki )

-Temizliğine bakımına dikkat et ( aşırıya kaçma )

-Doğum gününde ona kaçamak bakışlar at

- Yan yana geldiğiniz ortamlarda kolası filan biterse kolanı doldurimmi filan diye yaklaşımda bulun

Ve muhabbeti başlatın

cut.

0|0
    0|0
  • öle bakısmakla sevgili olunmaz git konus sohbet et amma cekingensiniz ya :)

0|0
    0|0
    • kiz oldugum icin cekiniyorum..cok kolay biri gibi gozukmek istemem..

• yanlıs bir dusunce bana göre karsındaki insanda karakter olarak öleyse cekingense senden bişiler bekliyosa yalan olur sizin iş :)

• geçer geçer düzelir herşey. :D

0|0
    0|0
    • ben gecsin istemiyorum..o tam benlik birisi onu kacirmak istemiyorum..

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence çok yüz verme herşeyi yapma kenara çekil biraz selam verirse al mesela vermezse oralardan olma

0|0
    0|0
  • çok bir düğün mü yoksa birçok düğün mü:):)

0|0
    0|1
  • kahkaha atarak

0|0
    0|0
  • Sen eklemişsin sen mesaj atmışsın çocuk sence bişey yapar mı onun yapması gereken herşeyi sen yapmışsın bir de teklif et bari.

0|0
    0|0
    • e tabi ben aticam sonucta ben ondan hoslaniyorum o bunu bilmiyor bile..ben oylece durursam o nerden bilsin benim varligimi :D

Yükleniyor...