Bir kızın sizden hoşlandıgını nasıl anlarsınız ?? yardım !

Arkadaşlar iş yerimde hoşlandığım kız var ama kendınsıe açılmaktan korkuyorum henuz yeni elemanım yaklasık 3 aydır tanıyorum onu kendisiyle konusmak ıstıyorum ama o cesarete sahipp değilim aslında sahibimde birazda ters teper diye çekiniyorum asi birisi çünkü işin gerçeği nasıl desem herkese bağırır çağırır mesela millet ondan sigara molası isterken kımseye vermez ben ne zaman ıstesem iç iç tabiki diyor acaba onunda bana karsı birşeyi var mıbılmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• iç zıkkımlan diyor sende gel beraber içek de bakalım ne diyecek :)

0|1
    0|0
    • adam akıllı cevap veren güzel kardeşim saolasın istifayı verdım işte sıkıntı orada pazartesi dilekcemı yazmaya gıdıcem :D

• kadınlar cesaretli erkekleri sever onların hayran olacağı erkeklere ihtiyacları vardır.

• Vallahi hani şöyle birşey oldu cok acık sözlü ve dobra bir insaım aslımı ınkar etmıyorum hıc bır zaman neysem oyum yani acaba hanı bır hoslantı var mıondada merak ettım sımdı gıdıp ona bunu soramam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bana sigara verdi kesin beni seviyor ahahahah

1|0
    0|0
    • bu kadar ucuz yani :))

• Yada günaydın dedı kesin aşık ::D falan filan yok tavırlarıda farklı cıddı soyluyorum sen daşşaa vurmusunda

• yakında sanada bagırır cagırır

0|0
    0|0
  • anlamam

0|0
    0|0
    • O zaman çektir git burdan :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaybetmekten korkmamalısın. Zaten senin değil. Ayrıca neden ters tepsin? Bu kadar büyütme. Sana yardımcı olabilmek isterdim ama bu bayağı uzun sürerdi. İnançlarını değiştirmen gerekiyor. Şunu inceleyebilirsin ama işi yarar bilgiler edineceksindir. link Şu makaleyi de okumanı öneririm link

0|0
    0|0
  • Biraz daha bekle ...

0|0
    0|0
    • SOnra yara gel diyon demı :D

Yükleniyor...