Kapat

Matematiği anlamadığım için kendimi aşağılık hissediyorum?

Ailem beni dershaneye yazdı.Bunun yolu,yemeği kitabı var.Ne dersem kaçınmadan veriyorlar.Onlara karşı kendimi mahcup hissediyorum.Matematiği anlamıyorum.Kendimi aciz,para yiyen bir mahluk olarak görüyorum.Napıcam ?
Güncellemeler:
Herkese teşekkür ederim,bi yerden başlamak lazımdı artık başlamaya karar verdim.Sağolun.

0|0
153

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama olur mu öyle şey..senin oğlun olsa istemez misin iyi yerlere gelsin..imkanın varsa bunun için çabalarsın da..onlar da öyle.haklı olarak senin için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar..

matematiğe gelince matematik nankör bir ders değildir.bir kez güzelce anlarsan,sorularla pekiştirirsen sorun olmaktan çıkar senin için.

konu anlatımlı kitap vermiştir dersane.öncelikle onu al eline bir konuyu aç.otur anlamaya uğraş..

sonra çözümlü sorular kitabı al.yapabildiğini çözüme bakmadan yapmaya çalış.yapamıyorsan aç çözümü oku.yine anlamadıysan götür dersane hocana anlatsın.adamın işi bu..

denemeler senin kendini denemen için.yanlışlarını,eksiklerini gör diye.denemelerden korkma.çıkınca bak bakayım neyi yapamıyorsun.hangi konu ya da soru tipinde eksiksin.onu gör.konuya çalış,soruyu hocana çözdür,konuyu anlattır.hocaların peşinde koşmadan dersaneden verim alamazsın..pes etme..

yapanlardan tek farkın temelin eksik.azıcık uğraşırsan halledersin..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• bak .. bende hiç bişey anlamıyorumm. kfama girmiyolar olmayınca olmuyo ama kendini motive et millet yapıyo ben nie yapamıyım neyim eksikki..de sadece istedğin zaman çalış ozmn anlarsın...sen sadece anlamaya çalış..video izle...işe yarar

0|1
    0|0
  • illa matematik ypamak zorunda dğeilsin matematiko lmadan sürüyle yapılan şey var.Hele bir düşün bakalım ben ne olabiliim diye.Bi kenara bırak şimdi aileni.

0|1
    0|0
  • Ben bu aileleri analamiyorum eger cocugunda o kafa yoksa yani insan iste her insan ayni degil nie zorlarsanki herkes uni mezunu olucak diye bir sey yokki

0|1
    0|0
  • Matematik anlarsan çok kolay anlamazsan çok zordur sana anlatanlar başarısızmış. kendini kötü hissetme halledersin

0|1
    0|0
  • İlla matematiği mükemmel yapman gerekmiyor,yeterli miktarda yapmaya çalış yeter.

0|1
    0|0
  • Sacmalama ole düşünme madem ole daha fazla çalışacaksın ustune duseceksın olmaz dıye bırsey yoktur

0|1
    0|0
  • olsun ya, bos ver, mesela ben matematikte cok iyiyim, ama tarihde cok kotuyum

0|1
    0|0
  • Bol bol soru çözeceksin; çözemediklerini hocalarına soracaksın. Çekinmek yok; yılma.

0|0
    0|0
  • matematiktutkusu.com derde deva

0|1
    0|0
  • skma canını tek değilsin ;D

0|1
    0|0
  • oturup çalışıcan anlıyacaksın...

0|1
    0|0
  • bende karar verdım pazartesı ılk adımı atıyorum

0|0
    0|0
    • nasıl bir adım olacak o ?

• en başından başlıcam 6. sınıf matematıgınden

• olmuyorsa olmuyor.onlar da zorlamasin.konus,derdini anlat.

0|1
    0|0
  • ben hayata küstüm be gülmeyı unuttum matematık yapamıyorum diye yaşama sevıncım kalmadı bıttım harab oldum yemın edıyorum :((((((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Matematik hayattır. Kaçamazsın. Bilmemene gelince, aklıma bir iki ihtimal geliyor. Ya hocanın dandiğine çattın hep bu yaşına kadar bir türlü sana matematiği sevdirememiş. Çözemediğin her soru sana kendini kötü hissettirmiş. Ya da gerçekten iyi hocalara denk geldin ama biraz mal yetiştiğin için zeka seviyen takvim yaşının gerisindeydi ve matemetiğin önemini ve güzelliğini farkedemedin sallamadın basite aldın. Ya da her ikisi. sana içinde bulunduğun durumu matematiksel olarak ifade edeyim. Gizli kullanıcı öyle ki elemanıdır matematik bilmeyenler kümesinin ve matematiği az bilenler büyüktür gizli kullanıcı büyüktür matematiği hiç bilmeyenler ise gizli kullanıcı eşittir Allah ona yardım etsin.

0|1
    0|0
  • utanma duygusuna sahipsin önemli olan bu, matematik yapıp yapmamanın bir önemi yok. elbet kendine uygun gördüğün bir iş bulur çalışırsın.

0|1
    0|0
  • Dostum Canın Cehenneme

0|0
    2|1
Yükleniyor...