Bana biraz akıl verebilirmiyiz ya? o kadar karıştı ki kafam

Benim 10 aydır çıktığm bir insan vardı. Sonra benim bir sağlık sorunum yüzünden benden uzaklaşmaya başladı kenedeni benden soğutmak için davranabldiği en kötü şekilde davrandı ve en sonunda da beni bırakıp gitti. Ayrılırken bana olan hislerni değiştiğini beni sevmedgni söylemşti fakat ortak bir tanıdığımıza ona yalan söyledim sevmiyorum diye demiş. Benim bu çocuktan önce çıktgım bir başkası vardı oda beninle tekrar knuşmak istyordu ona o kdr kötü davrnmama ragmen hala beni istyordu. Bende kmseyle çıkmak istedgmi söyledm ama arada mesaj atıyor arkdaş gibi knuşuyoruz. Geçen gün yenş ayrıldgım çocuk mesaj attı işte üzülmememi aslında beni sevdiğini aşık oldgunu söyledi hep ynımda olacagnı ama sevgilim gibi değilmiş arkdaş olark yanımda olacakmış. Bnde seviyorsan neden gittin o zaman dedim zamanı geldiğinde bunu sana açıklayacagım diyor. Seviyorum çok seviyorum ama bana yaşattıkları aklıma geldkçe nefret hissedyorum . Dönmek istyorum ama ailem değil herkes buna karşı. Diğer çocukta beni çok seviyor bir gelecek dşünüyor ve beni bırakmayacagından da eminim. Sizce ne yapmalıyım kafam durdu artık ! Seven insan yanında olması gerken zamanda bırakıp gider mi hiç evlendgmizde başıma bişey geldgnde de boşanacak mı yani

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Seni sevenin yaninda ol ... Senin sevdigin seni kotu zamanin da birakip gitmis daha neyi aciklayacak

0|0
    0|0
    • Korktum diyecek kaybetmek istemedim dicek beraber olsaydık sana bişey olursa yıkılırdım dşyecek vs vs yanii

• ha diger cocugu diyosan eger dedigin kadar saglamsa onunla dene derim

• bnde öyle dşünüyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ( Yaş aralığı :18-24)

Max. 24 desek.

24-10: 14?

Tee allahım ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Su an bence ikisinide bosver.. Biraz kafa dinle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...