Tersinden bir soru soracağım

kızlar neden erkekleri reddeder? kızlardan cevap alırsam sevinirim.

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• beğenmemiştir, karakterin uygun değildir, yanlış zamanda gitmişsindir, üzgündür, güvenemiyordur kimseye, belki terkedilmiştir tekrar acı çekmek istemiyordur, canı istemiyordur etmiyorsa etmiyordur napalım yani şimdi.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• reddettiğim erkek karşılıklı oturup konuştugum erkektir önce onu belirteyim.. diğerlerini bırak reddi kaale almadığım için yanaşamazlar bile neyse neden reddederime gelirse : en ufak samimiyetsiz yalan içerikli dürüst ve şerefli değilse evcil hayvanı varsa,söylediklerinde tutarsızlık varsa, neden niçin yaşadığını hala kavrayamamışsa;hedefi yoksa kusura bakma ama parası da yoksa reddederim..

0|0
    0|0
    • niçin yaşadığımı biliyorum, hedefim var gayet sağlam adımlarla ilerliyorum. param var arabam da var ev almaya yelteniyorum ankarada bir yerlerden ama cesaretim gelmedi daha... bulur muyum sence birini:)

• tanışalım :)

• yuh kız evlı sen tanısalım dıyorsun ne abaza adamsın lan aynı seyı karına yapsalar napardın acaba

• sevdiği baska biri olabilir. yakısıklı bulmuyordur. gercekten dostu gibi görüyordur aralarındakki arkadaslığın zedelenmesini istemiyordur. maddi durumun tatmin etmiyodr. seni abaza biri olarak görüyordur. eski sevgilin kızın yakın bir arkadası olduğu için arkadasına yamuk yapmak istemiyodur. ya da gecmisinde kızlarla adın yattı kalktı diye anıldıysa kaldıramayabilir.kisiliğini beğenmiyodur. seni olgun bir erkek olarak değilde sımarık biri olarak göruyo olabilir. ailesinden çekiniyo olabilir. eski sevgilisi tehdit ediyo olabilir.eski sevgiilisini unutamadığı için senide emin olmadığı duygularla incitmek istemiyo olabilir. seni yeterince tanımıyo olabilir ya da haddinden fazla tanıdığı için senin özelliklerini sevmiyo olabilirseninle çıkınca el ele gezmek öğüsmek istemediği için nefsini kontrol ediyo olabilir. ya da aska inancını kaybetmis olabilir bide regl döneminde sorduysan hormonlraı izin vermemis olabilir

0|0
    0|0
    • aşka inanmayan bir kere şirk koşar bu bir. denemeden bir insan hakkında yorum yapmak yanlış bu iki. kız seviliyorsa ve arkadaşı olarak görüyorsa bu erkeğe acı çektirir bu üç.

• arkadasım kızlar neden reddeder demissin insan gibi emek çektim adam gibi cevap verdim . denemeden bir insan hakkında yorum yapmak yanlış demissin sen nasıl biri olduğunu belirttinmide ona göre cevap veriyim . her ihtimali değerlenderdim .ha bisey unutmusum senin gibi kıt kafalıdır reddeder.

• hayata karşı duruşu yoktur,benliğini ortaya koyamıyordur,riyakardır,çıkarcıdır,sadece lafla peynir gemisi yürütmeye çalışıyordur...vb...

0|0
    0|0
  • Bir sebebi yoktur ki onun. Tipi, konuşması, davranışı, aranızdaki aura bile önemli.

0|0
    0|0
  • tiplerini begenmedikleri icin.

0|0
    0|0
  • güven vermıyodur

0|0
    0|0
  • tersinden diyince edneb ub edlişek mıdnas :))

0|0
    0|0
  • 1- kolay kız olmak istemediğinden

2- senden hoşlanmadıgından

3- sevdiği oldugundan

4- babası izin vermediğinden

5- gercekten istemediğinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...