Bu erkekler ne istr!!!

Merhaba arkadaslar benim anlamadigim bir sey var ozellikle erkeklere bu sorum ben cirkin bir kiz degilim ama pek erkeklerlede oyle hemen ortam kurup samimi olan biri degilim, arkasamda tam aksi crkin biri ama erkeklerle hemen kaynasip konusan biri surekli teklif geliyoo.ozguvenim yerlebir oluyo tamam bendende hoslann var ama teklif yok yani burdaki erkeklerin kriteri ne guzellikden cokk hemen elde ettikleri kizlari daha mi cok seviyolar...

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• senin karşına hep sadece cinsiyeti erkek olanlar çıkmış adamlar değil...!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşlar aradığınız şey teklif gelmesi mi, sizi seven aklı başında birinin denk gelmesi mi :)

Teklif almanın kolay yolları var, olmadı siz teklif edersiniz olur biter. Erkeklerin ilgilenmesindeki niyeti nedir ona bakmak lazım

0|0
    0|0
  • erkeklerin genelinde beyinleri bacak arasındadır ordan düşünürler ottomanwariorunda dediği gibi karşına adam çıkmamış hoş kaldımı onlardan o da ayrı bir konu...

0|0
    0|0
  • erkekler rahat kızlardan hoşlanır. şimdi rahat dedik ya hemen kaşara vurduru çoğu kız. ortam kurabilen konuşan kızlar yani. sohbete yatkın içine kapanmayan hani anladık mı?

0|0
    0|0
  • hemen elde ettikleri daha iyi olur. birde arkadasının fiziği giyimi acıksa ondandır yane iş görmek için :D

0|0
    0|0
  • devir böyle basit kızlara yöneliyor erkekler yani şu son söylediğin tiplere

0|0
    0|0
  • hiçbir kız kendini bulunmaz hint kumaşı zannetmesin...

0|0
    0|0
  • sen düzgün erkeklerler tanışmamışsın

0|0
    0|0
  • Arkadasin vardir diye teklif etmiyolardir

0|0
    0|0
  • sen daha karşılaşmadın "onunla" o yüzden ;)

0|0
    0|0
  • Zor kızdan bişey olmaz erkeklerinde işi olmaz

0|0
    0|0
  • sosyal ol biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı benim durumum ya, ne bu erkeklerdeki özgüvensizlik vallahi hayata küseceğim ya.

0|1
    0|0
    • Küsme küsme demekki cesaret veremiyorsun bakıştığın delikanlılara, çekiniyorlar senin yanına gelmye.

• simdi bişey anlatacam gecen kızın birini kestim süper bir kız tam arabaya binecek kendi arabası ben gayrı ıhtıyarı baktım arabaya bınmedı dondu ustume yurumeye basladı allahım bı korktum bana tokat atacak sandım ne bakıyon dıyecek veya kız bana buralarda bı bayan kuaforu var mıdedı oh dedım ıcımden kemkum zor tarıf ettım gitti biz buyuz işte fazla bişey beklemeyın :)

• :D ne bileyim ya farketmeden sert bakıyorum :D

• hangı amaçla teklıf etmelerıde onemlı.gerçekten bıseyler paylasmak ıstedıklerı ıçınmı eglenelım vakıt gecırelım kafasındamı.çok kısıden teklıf gelmesı bısey ıfade etmez.gerçekten senın ıcın ne hıssederek teklıf etmesı onemlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...