Erkekler benle ilgilenmiyo. ne yapmam lazım

çirkinsin falan diceksiniz şimdi ama sıfatımla ilgili mevzuları bir köşeye bırakalım. değiştiremeyeceğim şeyler konusunda yorum yapmadan daha çok davranışlarla ilgili bikaç tavsiye verebilir misiniz

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha kendini tanıtsan yardım ederdim. Ne biliyim biraz alımlı çalımlı burnu havada ol. Ama o kadarda değil yani nasıl anlatsam. Bi eyelineer bir ruj bir oje. Dış görünüş kız için değiştirilebilir bişi. Duruşunu değiştiir. Tanıdığım çok erkeksi kızlar var aile yetiştirmesiyle alakalı biraz. Kızı erkek gibi yetiştirmişler konusması yürüyüşü falan bir acayip. Eğer böyle bişi varsa önce ilgi gören kızları gözlemle. Eğer başka bir sorun varsa özelden mesaj at.

0|0
    0|0
    • anladım . yok erkeksi değilimm herealde. bana öyle geliyo en azından ama çok da dişil de değilim. asexüel bir yaşam formuyum sanki.makyaj yaparım kendime göre bakımlıyım diyebilirm. kendini beğenmiş değilim pek ama insanları gayet tersleyebilirim yeri geldiğinde. çevremdeki erkekler de baya ilginç. baya kendini beğenmiş mi desem kasıntı mı desem o şekiller işte.egoları yüksek.

• Valla görmeden bilmeden en fazla bu kadar yorum yapabilirim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkeklerin ilgilenmesi moralini düzeltmek için mi yoksa sana uygun birini mi arıyorsun tam anlayamadım.

0|0
    0|0
    • ikisi de

• İkincisi nasip biraz. Aktif bir şekilde arayanlar bile kolay bulamayabiliyor. Bazen beklemediğin bir şekilde karşına çıkabiliyor. Sosyal çevren varsa dert etme arkadaşların akrabaların daha değerli unutma

• pas vermessen ve tabi çokta böyle ciddi falan durursan cesaret edemiyorlardır belkide

0|0
    0|0
  • Burda ilgilenen cok olur daha ne biraz gizemli olman lazim

0|0
    0|0
  • Çirkinsin

0|0
    0|0
  • sıcakkanlı, cana yakın ol :)

0|0
    0|0
  • ben seninle ilgilenirim ,ama sen pas verirsen ,

0|0
    0|0
  • gizliden çık ben ilgilenirim :)

0|0
    0|0
  • çokmu ciddi bir görünüşün var

0|0
    0|0
    • ciddi görünüyorum da konuşan olursa konuşurum yani o kadar da değil

• sıcak davranmıyorum herkese davranmak zorunda da değilim sonuçta herkes bir sevgi böücüğü değil. herkesin karakteri farklı ve kimse beğensin diye bunu değiştirecek de değilim

• sana bişey demiyorum iyi birkızsın tam erkeklerın ıstedıggı ama frekanslar uymuyor anladın

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...