Kapat

Ondan hoşlandığımı söyleyemiyorum, reddedilmekten korkuyorum. Bu korkuyu nasıl yenerim?

Hoşlanıyorum ondan devamlı onu izliyorum oda bazen bana bakıyor göz göze geliyoruz aramızda sadece birdefa sohbet geçti ve çok kısa sohbet ettik tanımıyoruz yani birbirimizi ona açılamam çünkü reddedilmekten korkuyorum benim duygularımı biranda kırıp kendimi kötü hissetmekten korkuyorum bu korkuyu nasıl yenebilirim :(

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• söyle en azından ya evet der yda hayır

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Hayır derse çok üzülürüm ama sırf buyüzden açılamayacam ona

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye korkuyodun söyle kurtul ya evet ya hayır:))))))

0|0
    0|0
    • Off keşke onun düşüncelerini okuyabilsem

• Malasef öyle yetenek kımsede yok alcaksın gülleri elıne. Gıdeceksın yanına senı sevıyorum dıyeceksin hepsı bu :))) yanlız içine bıtane beyaz bir gül ekle kadınlar çok hoşlanız güllerden

• Aşağıda erkekler tipsizsin diyorlar tipsizmiyim ben :s

Erkekler Ne Diyor 3

• sen önce günaydınla felan basla bence . ertesi güne ne yapıyosun nasılsın felan sonra konusursunuz. seni tanımadıgı için reddedebilir ama ortamına gir biryerden basla sen

0|0
    0|0
    • Tanışmak için fırsat arıyorum aslında bir türlü fırsat yaratamıyorum

• günaydınla basla işte. elınde yicek içicek görürsen afiyet olsun bunları de ertesi gün günaydın nasılsınla felan devam et merak etme sonrasına ortam yaratmıs olursun

• kardeşim bikere tipin süper sen söle yok derse şimdilik arkadaş kalalım sonra düşünürsün cevabını de

0|0
    0|0
    • Aramızda çok az sohbet var ama oda bana devamlı bakıyor bikerede gülümsedi sence okul çıkışı biyere davet etmelimiyim ya da çıkışta yürüyebilirmiyiz deyip öylemi söylesem yoksa biraz sohbet mi etmem lazim

• aynen hiç korkma söle sonra tümden kaybedersen keşke söleseydim dersin o daha kötü bide kızlar sewdiklerini kolay kolay sölemezler yani kızdn bşy bekleme :DD

• Haklısın kardeşim teşekkürler

• Korkmakta haklısın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...