Sizce unutmak için ne yapmalıyım?

ya bn hayatımda hiçkimseye aşıkolmadım olanlarada siz aptalsınız aşk saçma birşey diyodum aama şimdi herşey değişti bn fena dercede aşığım ona her an aklımda gece kafamı yastığa koyar koymaz aklımda o ama bn aşık olmak istemyorum sizce napmalıyım onu unutmak için

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• aşık olmaktan neden korkuyorsun bu kadar?

0|0
    0|0
    • çünkü nekadar arkadşım varsa hepsi oynatıldı onlar gibi olmak istemyrm

• teşekkürler :)

• bu arada duyduğun şey aşk değil sadece ona alışıksın.. alışkanlıktan vazgeçmekte iradeye bakar, canını sıkma sadece biraz dışardan bakmaya çalış, rica ederim, iyi günler ve mutluluklar ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sabredeksin ve zamana bırakacaksın erkek ve kadın arasındaki çekim illa ki var bunu inkar etmek olmaz ben aşık olmam demek büyük bir iddaa ama şunu da gördüm kimse vazgeçilmez değil merak etme zamanla unutacaksın ve bu da güldüğün bir anı olarak kalacak

0|0
    0|0
  • eğer karşılıklıysa korkmayacaksın aşktan çünkü aşk insana herşeyi yaptırır karşılıklıysa ve mutluluk kaçınılmaz olur o zaman ama tek taraflıysa elinden geldiğince kendini geri çek kurtulmaya çalış çünkü tek taraflı aşk yaralar

0|0
    0|0
  • Ya inanmazsan böyle olur işte. Oldun bir kere. Kurtulmak için iki seçeneğin var. Bir: Aşkına sahip çık. İki: Kara Toprak ... :) sadsaf

0|0
    0|0
  • sürekli etrafında karşına çıkan biri mi?

0|0
    0|0
    • en yakın arkadaşım ayrıca hergün bana kızlardan bahsediyo

• en yakın rkadaşım hergün beraberiz bana hepp kızlardan bahsediyo şu güzel mi bu güzelmi diyem:/

• başkasına aşık olmalısın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• derse dıe bısey yok dedı :D

sewdım ısde sewılmeye degerdın dedım ,

oda baskası deıl dedı

baskasını gormedın o an gozum bıtek senı gordum sewdım dedım :D

oda bnde senı sewdım dedı olay bıttı

0|0
    0|0
  • neden onla mutlu olmak istemiyorsun ki oda aynı duyguları besliyorsa ne güzel :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...