Kapat

Benimle çıkmak isteyen çok kişi var ama ilgilerini çeken tek şey; tipim.. Çok sıkıldım bundan, ne yapmalıyım?

Etrafimda benimle cikmak isteyen cok erkek var ama cogu beni tanimiyor bile yani neyi sevdigimi neye kizdigimi bilmiyorlar ilgilerini ceken tek sey tipim ve bundan cok sıkıldım napmalıyım

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel oldursun insanlar benim dış görünüşümle ilgileniyor karakterimle ilgilenen yok dersin

Çirkin olursun kimse benim dış görünüşüme önem vermiyor hep karakterime önem veriyolar dersin

bu hep böyledir.

Şükret.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• ilgiden mı sıkıldın?, çıkacak birine karar verememekten mi? SAdece tipine bakmalarından mı? Bu üçünü istiyorum.

0|0
    0|0
    • Sadece tipime bakmalarindan

• bişey değil güsellik

• olduğun gibi olmaya devam et... Doğru kişi geldiğinde yüreğin sana en iyi cevabı verir...

0|0
    0|0
  • Tanımada nasıl çıkmak istiyorlar bende bunu anlamıyorum

0|0
    0|0
  • en saçma şeylerden biri ama tanışmak için birine şans verebilirsin

0|0
    0|0
  • havalarını yiyim . senle seks için çıkmak istiyorlar kısa ve net .

0|0
    0|0
  • sana en cekici gelenini kabul et ögretirsin zamanla herseyini

0|0
    0|0
  • onların senı tanımaları sana baglıdır.. uzaktan uzaga tanişmak cozum olmuyor.

0|0
    0|0
  • Reddetmeye devam edeceksin istemiyosan

0|0
    0|0
  • havanı sevsinler :)))

0|0
    0|0
  • bir sevgilin olursa istemezler o zaman

0|0
    0|0
  • bunu nerden biliyorsun? akıllrınımı okudun ki?

0|0
    0|0
  • güzelsin demek ve maalesef seninle tanışmaya çalışan erkekler için tek geçerli sebep çoğu zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı sorun bende de var :S iş yerinde,facede hatta burda ciddi düşünüyorum diye mesaj atanlar var hadi iş yerindekiler bir nebze de burdan veya faceden mesaj atmlar da neyin nesi tanımadan etmeden :S gerçekten bende bunaldım artık

0|1
    0|0
    • benmle cıkarmısın doadoa asdafsdadf:D

• ahahahahha evet :P şaka bir yana gerçekten bunaldım yaa hele bir üye var profil fotografına fotografımı koyup yaptıgım yorumların altına yorum yapıyo şikayet etmekten yoruldum :D

• evlen kurtul.. evlenince kesilecek arıyan soran,şimdi tadını çıkar..

• Tipini değiştir o zaman

0|1
    0|0
  • allah başka dert vermesin kardeş. zor tabi senin işin

0|1
    0|0
Yükleniyor...