Kızın sevgilisi olmasına rağmen dün gece benimle öpüştü. Bu kız ne yapmak istiyor?

Çok yakın bir arkadaşım var ara sıra görüşürüz. Sevgilisi başka şehirde üniversite okuyor. Dün moralinin çok bozuk olduğunu görüşmek istediğini söyledi. Akşam park gibi bir yerde buluştuk anlattı işte sevgilisiyle kavga etmişler. Çok üzgündü ağlıyordu bana sarıldı. Sonra birden beni öptü hemen geri çekildim napiyosun dedim. Tekrar öpmeye başladı 2-3 dakika orda öpüştük. Sonra ağlayarak kalktı gitti. Anlamadim ne yapmaya çalışıyor?

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Vay kaşar. Bugün senle öpüşür yarın onla bunla. Bence o kızla bir daha görüşme bile.

1|2
    0|0
    • bilmiyorum

• İyi yaptın. Ayağına gelen fırsatı tepecek kadar saf değilsin de mi? :) Ama onunla sakın duygusal bir şey düşünme, hatta bana sorarsan kendini dahi bilmeyen biriyle arkadaşlık yapma.

• :) ama güzeldi

• sevmiyor merak etme o an üzüntüsünü o şekilde atmış işte

0|1
    0|0
    • benimle öpüşerek mi :)

• mesaj attım cevap bekliyorum :)

• tamm haber verirsin :)

• tutunacak bir dal olmuşsun işte ):)

0|1
    0|0
    • ben yanlış mi yaptım Snce

• :D anladım

• Kusura bakma da Orospuluk pesinde

0|0
    0|0
  • o kız benım slk niye anlatıyosun

0|0
    0|0
    • Haha hiç guleceğim yoktu :)

• O an azmış yanında da erkek olarak sen varmışsın seni bedenini kullanmış :D Ne kadar da kırıcı ve kaba bir dille anlattım dimi haha :D

0|1
    0|0
    • çok kotusun :)

• Kimin hoşuna gitmezkiama umarım devamı gelmez :)

• neyin devamı :D

Erkekler Ne Diyor 3

• yabancı filmlere özeniyor kız arkadaşın. yakında başka şeylerede başlayabilir.

0|0
    0|0
  • böle olmuyor bize gidelim diyemednmi ya la :)

0|0
    0|0
  • Ben öyle kızın ya .!

0|0
    0|0
Yükleniyor...