2 senede dökülen saçlarımla bambaşka biri oldum.Peki saçımı nasıl kesmeliyim?

link

işte eski-yeni çizimi yaptım :D en ince ayrıntısına kadar dfkjsdjfks şimdi alnım da açık benim.Saçlar da dökülünce çok pis oldu.Mesela şakaklarımda hiç saç kalmadı.Daha yaşım da 19 :( şimdi saçı hep kısa mı kestiriyim yoksa uzatıym mı (uzatıym derken böyle hafif uzun falan değil tam uzun)

not: saçımın üst tarafları duruyo eskisi gibi dikleştirebiliyorum hala orayı çok seksi :D şimdi bana nasıl bir stil yapmam konusunda yardım eder misiniz?:)
Güncellemeler:
ahahah şimdi fark ettim de kulakları unutmuşum bitanesinde :((sdkfdsjk
Spor dünyasında benim gibi biri daha varmış. Dikkatiimi çekti paylaşiym dedim..Krasiç.

link link

bu adamın da şakakları dökük değil mi? bu adam şimdi saçını keserse herkese kel gözükmez mi?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar açık mı gerçekten çokmuş ya

0|0
    0|0
    • evet. hepsi 1.5 - 2 sene içinde oldu ne olduğunu anlamadan.. :(

• erken ya daha. 5-6 sene sonra anca.. Bayramdan sonra saçı usturaya vurucam. Hafif çıkınca yine vurucam. güçlensin biraz. sonra da uzatacam anasınsatiym uzatıp salıvericem bakalım nolcak.hayırlısı

• evet sıfıra vurursan güçlenebilir

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hahaha ne guzel cizmissin oyle amxjskd koptum :D sac ektir bence yasina gore alnin cook acik stille felan ugrasma direk sac ektir

0|1
    0|0
    • para mı var ya. anca 27-30 yaşlarında ektirebilirim. öğrenciyiz daha.:( neyse sen krasiçe baksana bir doğru mu düşünüyorum?

• tamam da nasil tarz yaparim gizemlisciğim

• Eksik yazmisim da hihihi :D o linkteki krasic midir nedir onun tarzinda yapabilirsin .

• Hepsini kes

0|0
    0|0
    • kesince direk kelleştiğim fark ediliyor işte.Çok pis gözüküyor. :(

Erkekler Ne Diyor 2

• İyi ya işte saçların gitmiş kulaklar gelmiş iyisin iyi patates senı :)))

0|0
    0|0
    • hmm ok..

krasiçe baksana kanka doğru mu düşünüyom

• O yüzden saçını uzun tutuyor olmasın :)

• offffff sen ne kadar zeki bir çocuksun inanamıyorum

• adsdadaddad stiline gurban

0|0
    0|0
    • ya adam akıllı bişey önersenizde illa dalgaya mı getirceksiniz :D

• he amcam he

• bb

Yükleniyor...