Hangi tip kadından hoşlanırsınız?

Herkesin kendince bir tipi ben gizemli ve güçlü kişiliği olan kızlardan hoşlanırım.
  • Tatlı
    A seç
  • Gizemli
    B seç
  • Kırılgan
    C seç
  • Sert
    D seç
  • Eğlenceli
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kendi seçeneklerinizi de ekleyebilirsiniz.Mesela Anaç,Doğal ya da Maceraperest gibi...

0|0
1227

En İyi Erkek Görüşü

• tekbir seçenekle tanımlanamazki örneğin ilk gözüme "gizemli" ilişti. gizemli deyince sinsi, entrikacı bir yanıda olabilir, fazlasıyla utangaç ta, dalgın da ya da üzgünde bilemeyiz.

eğlenceli iyidir ama heran eğlence düşünceside insanı sıkar. nihayetinde ciddi konularda olacaktır. şaklabanlık yapan insanları sevmem mesela

tatlı? neresi?

"kırılgan" bunu hangi sadist seçer. hö desen ağlar

"sert" bunu hangi mazoşist seçer. yatırır s...r :))))

hepsinden biraz biraz cd en az. ve bir kaç malzeme daha olursa daha bir hoşlanırım. ilgili, şefkatli, akıllı, sevimli, yaratıcı, yetenekli...

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ayyhh! teşekkür ederim iyi geldi bu gül akşam akşam.

peki gölge123 hangisiolur? :)

• ekleyemedim yasakmış

• anlayamadım ne yasakmış

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• gizemli kızlardan hoşlanıyorsunuz çünkü hayalgücünüz çalışsın istiyorsunuz kadını olduğu gibi tanımaktan korkuyorsunuz kabullenmiyorsunuz. olduğu gibi sevmeyi istemiyorsunuz. yarı karşındaki insan yarı hayal gücü takılıp gidin bakalım..

0|0
    0|0
    • Aksine onunla gelebilecek olan her şeyi sevdiğim için gizemli kızlardan hoşlanıyorum.Onu karanlığıyla seviyorum.Sana bir şey söyleyeyim mi?İnsanların kalplerini çok hafife alıyorsun.

• Super alakasiz bir cevap ici tebrikler oncelikle. Alakayi nasil kurdun anlamak icim gayret sarfetmiycem fazla da sana sunu diycem sadece o kisiyle birlikte gelcek herseye raziysa en basta o seylerle yuzles o zaman neden gizli ve gizemli kalmasini tercih ediyorsun. Cunku bosluklari hayal gucunle doldurmayi tercih ediyorsun.. Malesef oyle... Bu iki kere iki dort... Tartismaya luzum yok arkadasim. O kisoden gelecek herseye razi olsan gercekten en basta gormek icini disini bilmek istersin

• Bence de. Seninle daha fazla tartışmaya bende lüzum görmüyorum.

• bence sert kadın herzaman alır her ne kadar tatlı deselerde :D

0|2
    0|0
  • E tipi.

0|1
    0|0
  • öz güveni yüksek kızlardan hoşlanıyorlar

0|1
    0|0
  • Herşeyin gizemlisi güzeldir.

0|1
    0|0
  • ben de bir erkeği düşünerek D dedim.

0|1
    0|0
  • hmm seçenekler ıyımıs..

0|1
    0|0
  • Kadın dediğin sarışın olur :D

0|1
    0|0
  • tatlı

0|1
    0|0
  • tatlı ve eğlenceli sayılırım

0|0
    0|0
  • benden de hoşla, bak gizemliyim :D:D:

0|1
    0|0
  • ben de ööle kızlardan hoşlanıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Balık etli yok mu orda ya :D :D Hocam şaka bir yana seçeneklerde balık etli'yi aradım ya töbe :D Ama baktım yok direk tatlı'yı işaretledim. Bu arada burdan da duyurusunu yapalım: Merhaba kızlar (ve elbette abisi olmayan kızlar) Çok mu yalnızsınız? Artık beni anlayan bir sevgili istiyorum mu diyosunuz? O zaman hemen bana mesaj atın, tanışalım kaynaşalım :D :D :D

0|0
    0|0
  • Hiç biri, güzel , çekici, içi dışı bir ve açık sözlü, akıllı ve ne istediğini bilip, direk söyleyen kızdan hoşlanırım, kimsenin gizemiyle, kırılganlığıyla falan uğraşmam...

Bu şıkların içinde mevcut değil benim beğeneceğim kız :)

0|0
    0|0
  • Anaç kadınlardan hoşlanırım eşine saygı da kusur etmeyen evine bağlı çocukları seven bir kadın kısaca günümüzde bulması çok zor olan kadın tipi.

0|1
    1|0
  • skrillex dinlesin benle beraber votkama ortak olsun sigaramı paylaşayım onla şevişirken kontrolü deli gibi elimden alsın o kız olmuştur :)

0|1
    0|0
  • Tatlı olsun ...

Sarışınlar için dünyaları, esmerler için de tüm sarışınları yakarım :))

Kumral da olsa olur:)

0|0
    0|0
  • coğrafi konumu uygun kızdan ronaldon hoşlanır sdfghjk

0|1
    0|0
  • Eğlenceli Balık Etli 1.70 Fln Boylarında Anlayışlı Kıskanc(Aradıgım Özellikte Daha Bulamadım Varsada Bana Denk Gelimio) :D

0|0
    0|0
  • bu gizemlinin tanımını daha çözemedim... ne oluyor kız?

0|0
    0|0
  • akıllı kardeşim şıklarda yok ama :D

0|1
    0|0
  • Sert olsun benim 0lsun :P

0|1
    0|0
  • Sert, güçlü, cesur, cüreetkar

0|1
    0|0
  • Tatlı <3