Sevmeden ilişki olur mu ?

Okulda tanıdığım ve bütün gün konuştuğum kız vardı kız bana gelip açıldı ve benimle çıkmak istediğini söyledi bende çok şaşırdığımı ve kabul etmek zorunda kaldım aslında zorunda değildim ama red etmekte gelmedi içimden ama sorun şu ki ben kızı sevmiyorum yani sevmiyorum dediğim arkadaşım olarak çok iyiydi neden kabul ettim Şu an pişmanım ama bunu ona nasıl anlatıcam Şu an arayıp duruyor açmıyorum telefonu.

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Bence hemen konuşmalısın bunun gibi bir olay benimde başıma geldi 3 ay boyunca idare etmek zorunda kaldım çünkü çok seviyordu sonradan istemediğimi söyleyince doğal olarak üzüldü aynı okuldayız ve şuan arkadaşız. ..en iyisi konuşmak söyle doğruyu.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Bencede hayallere kapılmasından iyidir peki nasıl anlatabilirim ona bu durumu onu kırmadan ? yani sen nasıl yaptın ?

• Dikkat et de bu hareketler sana zarar vermesin ne kadar modern bir aileye sahip olduğumu biliyorsun (!)

• İstediği kadar modern olsun ben senin için herşeyi göze almıştım... şimdi olsa kılımı bile kıpırdatmam ama yinede kıymetlisin..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• sevebilsen güzel olur aslında madem konuşmayı da seviyorsun ama olmayınca olmuyor demek.. oyalama sakın konuş bir an önce

0|1
    0|0
  • Boş yere niye umutlandırıyorsun kızı

0|1
    0|0
    • Çok sevdiğim bir arkadaşımdı hiç aklımda yoktu beni sevdiği sevgili anlamadında bide hep beraber takılıyoruz alıştım ona birden edince kabul etmek zorunda gibi hisettim

• gayet normal bir şekilde al karşına anlat hepsini

0|1
    0|0
    • ama eskisi gibi tekrar konuşmak istiyorum şimdi bana kırılıp bir daha konuşmamasından korkuyorum

• İşte benden bundan korkuyorum yani aslında hoşlandığım kızları bile onla konuşurdum hatta son zamanlar konuştuğum bir kız var onun hakkında bile konuşuyoduk yani buna rağmen teklif etmesi ilginç geldi

• neyse olan olmuş,sen kızla konuş yapamayacagını söyle bence

• knuş kıza umut verme bosuna

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevmiyosan karşına al konuş bence.

Aynı durumda sende olabilirdin kıza boş yere umut verip kendine bağlama yol yakınken anlat durumu .

0|1
    0|0
    • Herkes aynısını söyledi zaten başka türlüsüde olamaz haklısın

• Duygularını açıkça söylemelisin. İleride ayrılırsan kızı çok üzersin.

0|1
    0|0
    • haklısın

• Çok güzel. Bakalım neler olacak?.:)

• Bende merakla bekliyorum :)

• tabikide olmaz

0|1
    0|0
  • seviyormuş gibi yapanlar var anlarsın zamanla.

0|1
    0|0
Yükleniyor...