Bir insan laf taşımaktan nasıl vazgeçer?

60 yaşlarında annem var.Her şeyi konuşurum onunla.Ancak özel şeyleri de babama anlattığını bilmiyordum.Yengem yeni doğmuş bebeğini sürekli emziriyor bunun için de bana gülerek kendimi inek gibi hissediyorum demişti.Ben de komik diye anneme söylemiştim.Ancak bugün annemle babam yüksek sesle muhabbet ederlerken babam gelinin kendini inek gibi hissediyomuş haha dedi.Anneme kızdım senin böyle bir durumun olsaydı ve kaynatan bilseydi hoşuna gider miydi dedim.Sana bir daha bir şey söylemeyeceğim dedim.Annem bana bağırdı çağırdı sen yengenle aramızı mı bozmaya çalışıyosun dedi.Kadınsal bir mevzuyu kocasına anlatan o suçlu ben iyi mi?
Güncellemeler:
Yalnız şöyle bir şey var.Hadi annem sadece babama söylüyor.Ama babam daha kötüsünü yapıyor.Yengemlerin evine gidince bizim evde ne konuşuluyorsa abime anlatıyor her şeyi yüksek sesle korktuğum bu!

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• annenin yaptığı yanlış birşey ama acı olan da hatasını anlamak yerine üste çıkıyor bide..60 yaşından sonra değiştiremezsin onu maalesef:(((

1|0
    0|0
    • senin anne babanında yaş ilerledikçe sanırım beyinlerinde hasar oluşmuş! ama bu türk toplumunun çoğunluğu böyle bir tek sana mahsus değil yani..onlara desen yaptığınız yanlış yakışıyormu yaşınıza başınıza hemen kükrerler.yok sen bizden küçüksün nasıl akıl verirsin falan da filan..esas hata sende..madem böyle olduklarını biliyordun ne diye söyledin!ders olsun sana bir daha yapmazsın umarım

• yoo aynı odada oturmuyorum ki..kendi odamdayım pcde takılırım:)))ben öyle salonda oturupta ailemle dizi filan izlemem sevmem de:)))

• Ben sürekli pcde takılmayı sevmiyorum.Akşamları dizilerim var ve annemle seyredeceğimiz dizileri ben belirlerim.Ben ne seyredersem o da onu seyreder.Ee tvde evde 2 tane olunca biri babama biri annemle bana yapacak bişi yok :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• al birini vur ötekine. körle yatan şaşı kalkar.

dikkat et bundan sonra.

1|0
    0|0
  • köpek ne zaman bok yemekten vazgeçerse o zaman geçer

1|0
    0|0
  • ya bence karı ve koca arasında herşey konuşulur ve hiçbir sakıncası yoktur... bu laf taşıma değildir annene haksızlık etme...

0|0
    0|0
    • diyelim bir sırrını annene söyledin güvenerek..o da gitti babana söyledi! ne oluyor peki bu? anne de olsa LAF TAŞIMADIR!..

• babama söylüyorsa laf taşıma değildir...

• Can çıkar, huy çıkmaz.

1|0
    0|0
  • kimseye bir şey söyleme zaten hiçbiri sır kalmaz

1|0
    0|0
  • Annen bosbogazmis. Yapacak bir sey yok. Calismiyor heralde, ev hanimi, hi?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bana o kadar özel bir konu gelmedi ama annenin huyunu degiştiremezsin hele de 60 yasında

0|0
    0|0
  • dedikodu kötü daha kötüsü can çıkar huy çıkmaz ...

1|0
    0|0
  • ay yaşını vermesen valla acaba benden mi bahsediyor diicem. ay kız ben de aynı annen gibiyim bana da annem hep kızar ağzında bakla ıslanmıyor, utanmıyosun falan diye. huy işte napçen?

0|0
    0|0
    • Ondan sonra dönüp dolaşıp kabak senin başına patlar ama.

• Annem de hissetmedi zaten.Hayır da acaba annem babamla arası kötüyken babamla ilgili bana anlattıklarını babama anlatsam hoşuna gider mi acep :D

• en iyisi tecrübeyle öğrenilen şeydir. dene ve bak bakalım tepkisine

Yükleniyor...