Eski sevgilimi kendime aşık etmek istiyorum. Ne yapmam lazım?

arkadaşlar merhaba benim 4-5 aylık bir ilişkim oldu baya ayrılıp barışma oldu neyse bu çocuğun kankşsş bana çıkma teklifi etti bende kabul ettim intikam almak için ama eski sevgilimi çok seviyorum ve ikisininde bana aşık olmasını istiyorum benim için kavga etsinlerki değerimi anlasın şimdi napmam lazım ikisinide aşık etmek için
Güncellemeler:
biride mantıklı bişey söylesin nolur

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Eski mümkün değil aşık olamaz ama olmasını istiyorsanda sadece kendine çeki düzen vermeye bak.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • nasıl ama lütfen yardım edin

• Eminim onun bunun lafına inanmayı kesmelisin bence hatta o kendisi bile söylese senden nefret ediyorum falan ona bile inanma anca kendini kandırıyor.

• peki whatsapptan filan niye engelliyo madem seviyo gelsin söylesin o günde yanıma gelmedi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• "benim için kavga etsinlerki değerimi anlasın">>>

"biride mantıklı bişey söylesin nolur"

senin sorun çok mantıklı?

0|0
    0|0
  • senin gibiler yüzünden battı aşk gemileri... yazık yaa mantığa bakarmısın... !

0|0
    0|0
    • beni cidden anlamıyosunuz:)

• asıl sen anlamıyosun bak sana bir tavsiye eğer birini seviyosan onun kavga etmesini istemezsin... eğer biri seni seviyosa sana aşık olmuştur zaten ve öl desen ölür...

• Yanlış çaba içersinde olma bence.

0|0
    0|0
  • 3. birini bul madem öyle...

0|0
    0|0
  • Yaş 14 falan galiba .

0|0
    0|0
    • hayır tek istediğim yaptıklarının cezasını ceksin

Kızlar Ne Diyor 4

• kaza kurşununa denk gelmede :) bence yanlış yoldasın ...

0|0
    0|0
  • canım bu sekilde gözünde düsersin sen buymussun iyiki bitmis der kavga felan etmez

0|0
    0|0
  • sızın gıbıler oldugu surece ben bu erkeklerı suclamam

0|0
    0|0
  • Müsait bir yerde ölsen iyi olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...