Kapat

Ben nasıl stres yapmayım nasıl üzmeyim kendimi ?

su an yine cok kötüyüm titriyorm sinirden..

kalbimden rahatsız olduğumu söylemiştim sürekli sorun

stres dün gece 3 dü bir kalktım gerçekten ölüyorum sandım arkadaşlar nu sefer dedim ölüyorum kalbim sanki ağzımda..

nasıl çarpıyor sesini duyuyorum terledim nefes almaya çalışıyorum bir yanden annemi uyandırmaya. ben çalışmak istemiyorum ama çalışmak zorundayım işten cıksam başta annem beni topa tutar.

cumartesileri cıkış saatim 3 4. gecen hafta patron geldi saat 3 cıktı gidiyo bekle abim ben gelecem dedi bekledim bekledim sıktım kendimi saat 5 de aramışş eee sen cık vr mı böylebirşey ?

bugun yine gitti 1 de hiç birşey demedi az önce aradım abi cıkarkan sen birşey demedin ne zmaan cıkım ben dedim bekle abim bekle noldun dedi gelecen mi dedim gelecem dedi.. sinirden tirtirtriyorum annemi aradım vay efendim sen patronu niye arıyon niye kendi başına iş yapıyorsun diyor bana yazık değil mi iş hanında kimse kalmadı ben enayi gibi burda böyle bekliyorum onu keyfini annem bile beni anlamıyor ben napcam

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• önce bir sakin ol yaa bu genç yaşta kendine yazık ediyosun... kendini sakinleştirmek için başka uğraşlar bul yakın arkadaşlarından destek al.. sevgilin varsa seni anlasın bir zahmet... karamsar olma canını sıkma... hiçbirşey için stres yapma.. sağlığın iyi değilse doktor desteği al psikolojin bozuksa doktor desteği al.. sakin ol..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Biraz rahatla ve gevşe herşeyden önce. Hayatı, insanları kontrol edemezsin, vurdum duymaz olmak lazım ara sıra. Ayrıca bu sağlık sorununu doktora sordun mu, yeterli tetkikler yapıldı mı? Kalp hayati bir organ sonuçta, umursamazlığa gelmez. Öte yandan belki panik atak rahatsızlığın da olabilir. Her daim kalp krizi geçirme hissiyatı içindeysen şayet, öyle bir belirtisi olduğunu sanıyorum.

0|0
    0|0
  • Belirli saatler için konuş patronunla en azından zamanın belli olsun ki hergün kaçta çıkacağın konusu sende stress yaratmasın. Ya da mümkünse iş değiştir. Şimdi hal buyken evde dursan bu sefer de annenle didişip daha kötü olma çalışmak iyidir.

0|0
    0|0
  • Kendi yasamanı kur

0|0
    0|0
  • hımm doktora git o zaman :/niye duruyorsun hala

0|0
    0|0
  • patronda uyuzmus

0|0
    0|0
  • sakin ol kardeşim hiçbişeyi takma kafana

0|0
    0|0
    • olamıyorum olamıyoruım boguluyorum burda.. arkadaşım var mı böyle birşey herkez gitti herkez bir tek ben varım ve onun keyfini bekliyorum bu insanlık mu birde gecen hafta utanmadan bekle diyor gelmiyor 5 de aklına geliyorum da sen cık diyor

• bende bir aralar bu durumdaydım hayattan sıkılmıştım. sadece zamanla geçer diye avutuyorum kendimi geçmedide neyse. katlanamıyorsan çık bence birilerinin bişey demesini boşver

• artık anneni dinleme vaktin geçmiş bence üstelik anlamıyo seni ama kalbin kızım ölceksin allah korusun, stres yaptıran her şeyi düşünmeden bırakmalısın yeni iş ara bir yandan bulduğun an bırakırsın burayı hayatındaki mutlulukları arttır dertlerinden uzaklaş lütfen, keşke yardım edebilsem biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o senin patronun. ne bekliyordun ?

ayrıca patron zırt bırt aranmaz.

madem bu kadar sorun ettin gelince al karşına konuş. standarta bağlasın bu işi.

0|0
    0|0
  • Öncelikle çok geçmiş olsun. Stres kadar kötü bir hastalık yok. Annenin sana bu durumlarda yardımcı olması gerekirken böyle davranması baya garip.

0|0
    0|0
  • Kalbindeki rahatsızlık nedir ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...