Neden güzel kadınlar apaçi tipli, parası bol erkeklerin yanında oluyor?

Neden güzel kızlar apaçi tipli, parası bol erkeklerin yanında oluyor?

Herkesten yorum bekliyorum.

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• güzel kızlar demiyelim de daha çok hayatını paraya entegreleyen kızlar diyelim. böyle kızlar güzel olabilir ama her anyanlış yapabilecek tiplerdir.kaçın derim.samimi tatlı ama para meraklısı olmayan kızlar herzaman iyinin yanında olur :)

0|0
    0|0
    • Nasıl da tarif etmişsin kendini :D

• Dikkatimi çekti de senin de nick in HERA tehlikeli hatundur hera miteloji de sende öylemisin yoksa :)

• mitolojiden anlıyoruz demek hera he :D bla bla akrebimde aynı zamanda fazla kaşınma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bir kere herkesin güzellik anlayışı farklı sana göre güzeldir başkasına göre çok çirkin o yüzden biz ona kendine bakan hatta bayagı bayagı bakan kızlar dersek daha doğru gibi. bazıları o bakım parasını yükleyecek adam arama derdinde ciddi diyorum onların dini imanı para olmuş bazılarının. herkes için geçerli değil tabi. ama şu apaçi tiplere bakanlar ne iş ben de bilemiyorum. adam kendini çok artist mi gösteriyor ne o da ondan etkineliyo olsa gerek. ama gerçekten aşık olana da lafım yok kimin kime aşık olacagı belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Bilmem

Git onlara sor

0|0
    0|0
  • O kizlardan hiç olmadiğim için bilemicem

0|0
    0|0
  • o kızların yerinde olmadığım için bilemem

0|0
    0|0
  • kimi kızlar para üstüne kurulu da ondan

0|0
    0|0
  • Öyle bisi yok :d

0|0
    0|0

• Yok öyle bir şey .

0|0
    0|0
  • çünkü gerçekten seven erkek çok az bizde bu yola başvuruyoruz

0|0
    0|0
    • Siz gerçekten seviyor musunuz ki ? Paraya gidiyorsunuz. Seven erkeğe değil.

• zamanında köpek gibi sevdik noldu 250 gram için gitti başkasına. bir erkeğin kızın sadece fizği için beraber olmasıyla bir kızında erkeğin parası için beraber olması aynı şeydir

• Tanıyamamışsın o halde. Tanısaydın köpek gibi sevmeden yolu verirdin.

Önce karşı tarafın aşık olduğundan emin ol. Sonra kendini ona bırak. Seviyorsa zaten seni incitmez, kırmaz. Ama Sevmiyorsa senden her türlü şeyi ister vermezsende veren birini bulur.

• parası bol olması ne güzel nie kzıosnki :) öyle brni bnde bulsam keşkem :D ve bir erkek olarak snde zengn bir kız blsan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşlar her güzel kızın yanındaki çirkin erkek parası olan zengin değil bu düşünceyi kafanızdan atın artık.

Kızlar iyi bir çene, zaka , özgüven, sosyal yetenekleri gelişmiş olan erkeklerden yani

tipten çok bunlara önem veriyorlar. Onlarca yüzlerce kez yazdım anlayın artık şunu

0|0
    0|0
    • senin tipin nasıl ki, yani nasıl buluyorsun kendini fiziksel olarak o zaman?

• napcaksın sen benim tipimi minik

bu çocukta bu özellikler var birde tipi varsa tam benlikmi diyosun :D:D:D

• Bendede öyle imkanlar var ama. Ben öyle birini yanımda istemem zaten. Kişisel hayat tercihleri bunlar. Lüks hayat sevdalısı olmak. Yada belki gerçekten seviyorlardır bu bilinmez.

0|0
    0|0
  • parası bol erkekler pek apaçi tipli olmaz ama bilemedim

0|0
    0|0
  • para güçtür adamım.

0|0
    0|0
  • sana şöyle diyim o kızlar ilk teklif eden erkeğe gitme çabasında muhteemelen evde canı skılan işte bir prens gelsede bni gotrse diyen kızlardır heran ayrılablirler şişman erkeklede çıkarlar bol hediye severler mümkünse ya da oğlan kesinlikle zengin olmalıdır sen gormedinmi tipsiz oğlanların yanında manken gbi kızlar sew oluyorlar geziyorlar yakışıklı oğlanlarada çirkin kızlar geliyor yanaşıyor gene güzel düşüremior bunlar boyle . . . .

0|0
    0|0
Yükleniyor...