Evliliğe giden yolda geçmesi gereken süre

Evliliğe giden yolda geçmesi gereken süre sizce ne kadardır? Yaklaşık olarak ne kadar zaman sonra bir kişiyle evlenmeye karar verebilirsiniz?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne zaman annemin baskılarına ve ısrarlarına dayanamazsam o zaman o zaten bulur bana hiç uğraşamam...

1|0
    0|0
    • Annen çok dominant sanırım :)

• Şaka yaptım canım :D

• Şaka yaptın da hiç yardımcı olmadın ki :( bana yardım lazım şaka değil ... biraz tavsiye ver lütfen yaaaaaa bir ömür aynı kadınla yaşamak ıyyyyyyyyy düşünmesi bile korkutucu her sabah uyandığında aynı kadının suratı kötü oldum ben yaaaaaaaaaaa :(((

• Çok uzatmanın anlamı yok yıllarca flört ettikten sonra 1 yıl bile evli kalmayanların örneği çok.eskiden birbirlerini hiç tanımadan evlenirlermiş ama ömür boyu evli kalırlarmış

1|0
    0|0
  • ilk gördüğüm anda karar veririm ben eğer vermemişsem 1000 yıl geçse yine evlenmem

1|0
    0|0
    • Tanımak gerekmez mi sence?

• Hmm, değişmez mi sevdiği için sence?

• ben hiç bir insanın başka bir insan için değiştiğini görmedim

ideoloji için veya dini duygularla değişeni çok da ben şunu seviyorum onun için artık böyle olucam diyeni yok

• 3 ayla 12 ay arasında olması lazım fazlası anlamsız

1|0
    0|0
    • Belki o kadar süre birbirini tanımak için yeterli gelmez.

• bence fazla bile gelir ilişkiler uzadıkça boku çıkıyor kısa sürmeli sonra evlenince herşey zamanla oturur

• iki tarafta tam anlamiyla samimi ve acik olursa 6 ay bile yeterlidir

1|0
    0|0
  • 2sene ideal birbirinizi tanımanız anlamanız aileleri tanımak ...vs gibi durumlar için bence 2 yıl ideal

1|0
    0|0
  • biz 7 yıl dye karar verdik

1|0
    0|0
  • Ne zaman hazır hissedersen o zaman.

1|0
    0|0
  • COK ACELE VEYA 5 YOL:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0