Kiz arkadasimdan ayrildim cok uzuldu agladi barismak icin cırpındı bir hafta baristim 3 gun sonra o ayrildi

Bi kiz bunu neden yapar? Bazi sorunlar yuzunden ayrildim. Oda bunlari asabilcegimizi soyleyip benimle barismak icin kirk deren su getirdi. Bende bukadar sevgi varken zamanla bu sorunlari asabiliriz diye dusunup baristim. Ama 3 gun sonra o sorunlari bahane edip ayrildi. bir kiz bunu neden yapar?
Güncellemeler:
En önemlisi pişman olup döner mi?
Bugun ben cok ozluyorum diye mesaj atti. Bende ozluyorum yazdim. Baska bir mesaj yok

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• intikam almıs olabılır. Yada ipleri eline almak istiyor olabılır bnce hıc bısey yapma bırak döneceği varsa o dönsün yoksa bitmesi daha iyi gibi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• senle barışmanın aptalca olduğunu onu bırakmak istediğini belli etmişsindir iice oda barıştına pişman olup benı sevmıyen bırıyle bende zamanımı tuketemem demiş bitirmiş geri döner mı demişsin hayır donmez

0|0
    0|0
  • Terkedilmeyi gururuna yediremedi , o beni değil de ben onu terketmeliyim dedi bu hirsla ağladi etti geri döndün ue o seni terketti

0|1
    0|0
  • egosunu tatmin etmiş sadece pislik

0|0
    0|0
  • Senin ayrılman koymuş ben sikktirr edeyim havasında

0|0
    0|0
    • Bu kadar basit dusunecegini sanmiyorum a yaslari gectik. Peki pisman olur mu?

Erkekler Ne Diyor 6

• Terkedenler terkedilenlere oranla daha rahattir. O rahatlik icin yapmistir. Veya cocuktur, arkadslarina anlatmak icindir..

gecmis olsun ama takma iyi ki bitmis

0|0
    0|0
  • baska kızlarla gorunsen yeter elden gıdecegını dusunup donebılır

0|0
    0|0
  • Çocukca bir hareket yapmış kurtulmuşsun la .

0|0
    0|0
  • Nedenini boşver kurtulduğun için şükret.

0|1
    0|0
  • durumu eşitlemiş aklınca...gelmez donmez artık...

0|0
    0|0
  • ah be kardeş o gururuna yedirememiş sen ondan ayrılmanı barışıp senden ayrılmışki ben ayrılırım sen yapamassın hesabı feminist bu kızlar hepsi kedi diyen kişilerde var bu dedklerm açıklayıcı gelmiştir sana

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardesim. Ama basit dusunecek yaslarida gectik. Belki bu konuda o kadar olgunlasmamistir

Yükleniyor...