Kapat

Ya hiç eski sevgililerimi unutamıyorum :S

sorum şu şimdi ben pek fazla kişiyle cıktım onu yaptım bunu yaptım demiyorum ama yaşım 20 ve bu zamana kadar taş catlasın 18 19 sevgilim oldu ve hiç birini unutamıyorum birini görüyorum diyorum ne güzeldi ötekini görüyorum bu daha iyi biriydi cıkmıyolar icimden napmalıyım bu yüzden kimseyle cıkmıyorum ya :S

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• sna pskolog lazım..2 gün knuştuğn kzı sevglm sanıosn. erkek milleti cdden atmaya bayılıo

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • manyakmısın :D 2 gün konuştum dedin kızlarla en az cıktım kız 2 ay atmayada gerek yok yani ;)

• nyse sus suslaftan anlamaz:D

• ben lafları anlıyorumda sana anlatamıyorum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden o kadar sevgili yaptı n? bde birşey sorucam hepsinden genelde ayrılan sen mi oldun sıkılıp ? içlerinden ayrılmamak için yalvaran biri oldu mu

0|0
    0|0
    • genelmede öyle oldu hep ben ayrıldım kıc biraz tavan yaptı hep :S

• hepsine üzüldüm onlarda üzülmüştür ama

• dönmek isteyen oldu mu

Erkekler Ne Diyor 3

• 18 19 mu amq daha napacan bızde dıoz bızım hakkımızı kım yıyor putperest pezewenk :D :D

0|0
    0|0
    • yok bea aga İstanbul hep böle kızlar liste yapıo 50 60 kişiyle cıktım havalarında karılar hep :D

• link Soruyu soran kişinin profili korkudan kendini gizliye almış :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • yoo korkudan diyil başka birinin görmesini istemedim icin ayıktınmı kardeşş ;)

• Sen geçen kendimi tipsiz hissediyorum dışarı çıkamıyorum diyen değilmisin ? Ne ara 19 tane sevgili yaptın evden çıkmadan ?

0|0
    0|0
    • işte moralim o yüzden bozuk bea kanki ne ara dedin rahat 7 8 aydır manita olayına girmiyorum eski sevgililerim diyorum farkındaysan

• olmayan sikinle bişe yapamıcanı bildim icin uğraşmaya değmiyosun bile :))

• HAHAHAHAHHHAHHHAH

Yükleniyor...