Başka Yere Atandı.......................

Geçen yıl bizim ünv. bir hocayla karşılaşıyordum.Yakışıklıydı da.Bakışıyorduk.Uzun uzun bakışıyorduk.Onu çok sevdim.Ama evli olduğunu öğrendim.Ve gece sabaha kadar dua ettim.Berat gecesi olabilirdi tam hatırlamııyorum.Ama yazındı.Ramazandan önce idi..."Allah ım onu affet ve onla bir daha karşılaşmak istemiyorum...Lütfen bidaha karşılaştırma"Allah kabul etmiş ki iki gün sonra gazeteden haber okudum.Başka yere atanmış bu adam.Gitti şimdi daha görmüyorum.Başınıza böyle iş geldi mi hiç.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlısı olmuş diyip daha hayırlı kısmetler için dua et. allah sana yardım etmiş hayrını vermiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• malum olmuşş... :)

0|0
    0|0
  • Gelmedi insan hocasına aşık olurmu :D

0|0
    0|0
  • adamı başını yakmışsın be

0|0
    0|0
    • Niye fena mı bak daha iyi biyerde şimdi

• Hocama aşık olmuşluğum var. Hatta şimdi de bana aşık olan öğrencilerim var. Masum olarak kaldığı sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dönmesi imkansız dediğim eski erkek arkadaşımı gecelerce dua ederek geri kazandım, maneviyatım olmasa asla dönmezdi bence , haklı olarak sinirlendiği çok şey vardı çünkü bana söylediği o kadr seyden sonra imkansız ötesi diodum yani

0|0
    0|0
    • szin adınıza sevindim.madem geri dönmüş çok güzel...

• Doğru olanı yapmışsın tebrik ederim. Diğer evli hocalara musallat olan yaratıklardan olmamışsın .

0|0
    0|0
  • İYİ yapmışsın afferın sana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...