Fikir verinnn yapcammmm

2 senelik ilşkim var.. Ayrılıp barışmalar çok yasandı. Dün akşam sevgilimin facesine girdim bir çocuk nerdensin yazdı bende ufuk yok faceye giremiyor ben sevgilisiyim dedim.. Hangisi dedi. Hangisi derken dedim. 3 tane var bildiğim kadarıyla dedim.Ne saçmalıyon sen ya dedim.. Saçmalamıyorum doğru olanı söylüyorum dedi.. Sen ne dreceden arkadşısın dedim en yakın arkdaşı dedi.. Senin psikolojin harbi iyi değil dedim.. neyse şaka yaptım dedi.. Çocuk malın onde gideni. sonra sevgilimi aradım bu çocuk bana böyle böyle dedi nerden alıyor bu cesareti dedim.. Neden cevap yzıyon sendee sen yazmasan cocuk sana öyle bir sey demezdi dedi..Ben miyim hatalı yanii o cocugu degil beni mi suçluyon sen yeterince koruyamıyorsun beni dedim..Başladı söylenmeye ben ne yapabilrim şimdiii felan dedi.. Kapattı telefonu sonra aradım..Bana bağırıp çağırarak konştu salak salak işler yapmaaa sonra da gelip aramızı bozma daha yeni düzeldik dedi..Benim suç ne çocuk öyle konuşuyorsa mantııklı düşünde gel dedi.. Bende sen sahiplenmesini korumasını bilmiyorsunnn ve benm amacım tartşmak değil ki konuşmalarınla sen bu duruma sürükledin dedi..sonra sen böyle devam edersen bu ilşki biter ve snra salya sümük ağlarsın dedi..Benim dimi herşeyin suçlusu o çocuğun hiç bir kabahatı yook onun lafları yüüznden ayrılsak hiç bir book yapmayacaksın dedim..Ağzına sıçarım böyle işin amk koyarım dedi..Tamamen kapattı telefonu halada kapalı... NE yapcam ben oo artık hiç bişey yapmıyor çook seviyorum onuu onun için herşeye katlandım gururumu çiynedimm çook değer verdim ama o hep bu şekilde hep beni kabahatli çkarıyor.

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin haklı ne hakla adama cevap veriyorsun. önüne gelen veletler böyle espriler yapıyor yakın arkadaşıda değildir. boş konuşan veledin teki sende birdaha cevap vermezsin.

0|0
    0|0
    • ben napcam şimdi ama onun böyle yapmasıda gerekmezdi

• İlişkiniz bitmeye yakın ve alışkanlık var gibi sadece. biterse o çocuk daha dönmez seviyor ya da sevmiyorum demiyorum.. ama devam etmesini istiyorsan saçma sapan alınganlıkları ve kavga çıkarıcı şeyleri bırakman lazım. alttan alan taraf sen ol bir süre ya da sessiz kal o yazınca cevap ver bu kadar basit. gerisi sana kalmış

• sürkli ben yapyorum bunu.. Benim düşüncelerim içimde yaşadıklarım hiçe sayılıyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bu adamın en yakın arkadaşını tanımıyor musun ? her söylenene inanırsan böyle olur. hatalı taraf sensin bana kalırsa. ayrıca adamın facebook hesabına neden girdin ? adam seni aldatsa facebook şifresini neden versin sana ?!

0|0
    0|0
    • aldattıgından şüphem olmadı zaten benim sorunum o çocuğun benimle o şekilde konuşmaya nasıl cesaret ettiği ve sevgilim beni yeterince önemsemiyor ki gidip çocuğa sen neden böyle böyle dedin diyemiyor

• sensin hatalı. ne işin var adamın facebookunda bide arkadaşına mesaj yazıyosun vs.. ayriyetten kendini işletiliyor sanıp ondan o şekilde konuşması daha normal. ayriyetten sen 2 yıllık sevgilinin en yakın arkadaşını tanımıyorsan o çok anormal

0|0
    0|0
    • akrabası.. Arkadşlar mı onu bilmiyordum..

• peki o neden açıklamadan aynı tepkiyle yaklaştı

• gerçek olsa panik yapacaktı ama öyle bişey olmadığı için kaale almadı bile

• "Ölüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur."

0|0
    0|0
  • vay esseoglu bes kulak vayy oylemi yapmis ustume iyilik saglik

0|0
    0|0
  • 2 yıllık ilişkide nasıl yakın arkadaşını tanımıyorsun anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu şekilde tavır göstermesine gerek yoktu.

Özgüvenini çükeyim onun. "Bu ilşki biter sonra salya sümük ağlarsın."

Bu lafı dediği halde hala ayrılmadıysan ne diyim.

0|0
    0|0
    • gururum ayaklar altında ne dese bırakamıyorum :( ama o bunu anlamıyro

• kafana takılmış sormuşun her kız yapar bunu. ama sen arkadaşlarını tanımıyo musun ya

0|0
    0|0
  • Suc sende sen nie giriyorsun. Hadi girdin dunyada mal cok nie atarlaniyorsun . Guvenmiyormusun sen ona seven insan guvenir sever sayar .. bir iliskide guven yoksa surmz

0|0
    0|0
    • ben aldattıgına inanmadım ki o konuyu ona bile yansıtmadm benim sinirlenmem o arkadşının öyle bişeye cesaret edebilmesi beni yeterincee savunamyor, koruyamıyor..

• evet gurursuzum :( gururmu hiçe saydım

• Sana arkadas tavsiyesi aklini basina topla

Yükleniyor...