Lütfen bir el atın acil...

modern görücü usulünde yani tanıdıkların tanıştırdığı ama başbaşa olan bir görüşmede... ne konuşulur,ne sorulur,nasıl davranmak gerekir...?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• yaaa arakadaş sen evlenmeyi düşünüyorsun anlaşılan .. evleneceksin evlenecek... Artık güç sende hatun milleti için evlilik deyince akan sular durur bu devirde evlenilecek koca bulmak en zor iş hazır sen razı olmuşsun evlenmeye ben olsan 1000 dereden su getirtirdim o derece naza çekerdim kendimi...

0|0
    0|0
    • hayırdır türkiyenin bayan nüfusu erkek nüfusunun 15 karı oldu da bizler azınlıkta mı kaldık ve bundan neden benim haberim yok :)))

• denicem lan.. ya herro ya merroo :))))

• İleride bana çok dua edeceksin... hem böyle peşinden koşulan erkek hatunların gözünde her zaman daha değerlidir ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kibar davran, hobilerin, hayatın falan konuşun işte.. Laf lafı aşar diye tahmin ediyorum :)

0|0
    0|0
    • kibar derken ? normal nasılsam öyle konuşmam gerekmiyor mu ? şimdi olduğumdan dah akibar nasıl davranayım sahtecilik kandırmaca olur.. odunum ben zaten :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu zamanda görücü usulü, severek evlenmeden daha tehlikeli..

0|0
    0|0
  • Kardeşim öyle birşey yaşamadım ama hakkında hayırlısı olur inş yazarsın buraya evlenıyorum dıye :D

0|0
    0|0
  • zor bir soru... hiç tanımadığın biri ile ne konuşacan ki

0|0
    0|0
    • Ulan belki evleneceğim bir ömür yaşayacağım kısmetimde ki kız :)) sorun orda zaten..

• juventus tan yiyelim. bişey olmaz. fenere 3 atalım başka bişey istemem :D

• ya bırakın aga feneri fener mi kaldı.. adamlar perişan oldular ha fener ha tavşanlı linyit spor farkı kalmadı..

Yükleniyor...