BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Hocama bazen gitmek istediğimi anlattım diye, bana karşı olan tutumu değişir mi?

Merhaba. Ben, 22 yaşındayım; üniversiteye bu yıl başladım, Türkçe Öğretmenliği okuyorum. Şehir dışındayım, gurbetteyim yani. İlk defa gurbete çıkmanın verdiği huzursuzluktan dolkayı bazen okumayı bırakıp memleketişme dönme isteğim oluyor, bazen de öğretmenlik bana göre değil gibi düşüncelere kapılıyorum elimde olmadan. 22 yaşında, yani çok geç başlamamın da böyle hissetmemin de bu düşüncelere kapılmamda çok büyük etkisi var tabii ki. Ve dün, dayanamayıp bu durumu dersime giren hocalardan birisine anlattım, bir süre dertleştik. Ona bu durumu anlattım, üniversiteye çok geç başlaıdğımı düşündüğümü ve bazen bırakıp gitme ihtiyacı hissettiğimi söyledim. O da ne kendini ne de aileni üz; sık dişini 4 sene, eğer yapamazsan bile yatay geçişle seneye memleketine gidebilirsin; hem sen çok acı çekmişsin, çok yanmışsın; gerçekten hedeflerine aşık olmasan bu kadar yanmazdın dedi. Benim size sorum şu:

Acaba ben bunları anlattım, bazen gitmek istiyorum falan dedim diye hocamın bana karşı tutumu değişir mi, bana çocuk muamelesi mi yapar, tavrı değişir mi sizce bana karşı?

0|0
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...