Kızlar nedir sizdeki bu esmer erkek tutkusu nedeni nedir acaba size çekici sexy mi geliyor?

mesela ben esmer kız asl sevmem peki bir de bu esmer derken ne kst ediliyor buğdy ten mi yoksa tipik kara mı kenan gibi kro tipli

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Kenan gibi sevgilim olsun baska ne isterim, yerim bitiririm onun gibi esmer kroyu.

1|1
    0|0
    • ajskgdjlkgh

• Elaziigin bitisinde bir sehir

• dersim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek dediğin sarışın olur..

Bizde BÖYLE ; https://www.youtube.com/watch?v=ky3wlSydll0&

0|0
    0|0
  • kenan gibi kro tip ? :D güldüm. sana göre kro belki ama bize göre fazla yakışıklı. ne kadar esmer, o kadar candır hayattır o adam ya.

0|0
    0|0
    • seni kezban tipi aynı sen oyüzden seviyorsun

• esmer kıllı mı ıyyy allahın asalağı ya birincisi ben de bir devrimciyim ikincisi 'sözde' devrimciliği terk etsen iyi olur. modern saygılı geçinip böyle krolaşabiliyorsan bizden biri olamazsın laflara bak sen kim devrimcilik modernlik ileri görüşlülük kim. ayrıca benim esmer bir sevgilim var sana hiç bir zaman ihtiyac duymayacagım sayın gizli. kamilsin belli uzatma

• bak işte bir devrimci ile sürtüşmek benim che yoldaşa denizlere kemal pir mazlum doğana olana saygımı yer bitirir tamam sen bana saygı duy ben sana

• Kenan İmirzalıoğlunu hiç beğenmem ben. Sarışın sevdalısıyım ama kıvancı da beğenmem:) ben de anlamıyorum bu takıntıyı doğrusu.

0|0
    0|0
  • sen arkadaş ortamını değiştir kızların öyle esmer sevdiği yok . Var da çok nadir. Kumrallardan hoşlanırlar çoğu kızlar ben gibi

0|0
    0|0
  • Esmer derken ya zenci olucak ya da johnny depp gibi

0|0
    0|0
  • kenanda kroysa

1|0
    0|0
    • ya ne ya tam kro tipi avrupad veya başka bir ülke farketmez bu adama şerefsizim hizmetçi rolu bile vermezler zaten bir çok kişi çirkin dedi bu adama

• Yaw git işine ergenmisin nesin

• evet ergenim senin gibileri ...

• buğday değil tam esmer olsun benim olsun =)

0|0
    0|0
    • nsıl yani kara kıllı tipik olsun senin olsun demek niye sıkıntı yapıyorsun ki etraf sdolu o tip raht ola sıkma burası ortdoğu gekl doğuaya güneye esmer kara kıllının kralı vr

• evet köprünün ismi de en uzun kezbanlar köprüsü olurdu kesin. Soru sordun bizde cevapladık atarlı ergen sakin ol

• senin takıntın ne allahını seversen seni doğulu biri ile evlendirecem korkma

Erkekler Ne Diyor 2

• Kedi ulaşamadığı cigere mindar dermiş mk kenan imirzali oğlu arap ülkelerinde cok seviliyo bide avrupalılAr onun tipine hasta bizim okulda bir kaç arnavut vardı bebek gibi kızın telefonunda kenanin resmi sordum kızlara kenani cok yakışıklı buluyolarmis yanlış olmasam ya ezel ya da deli yürek bir dönem ordada yayınlanmis

0|0
    0|0
    • nah avrupa hasta olum götünden uydurma ren geyiği ben hollanadadyım olum

• Hahaha asiretmis haha bende diyarbakirliyim hadi nolacak şimdi al adresim schw�lmer str 6 adım ali mikail yılmaz yürek varsa gel sende erkeksen ver adrsini adını yaz havlayan it isirmaz ha bence gelmeden adimida ailemide sor daha önce berlinl kreuzberg deydim (kreuzberg ismi yeter) ordan olaylar yüzunden ailem bir sey yapmiyim dieye buraya yolladı istersen gelmeden bir sordur diyarbakırli yılmaz ailesini he kardeş

• bak krdeşim amedlisen baştcısın bir devrimci olarak diyarbakır başımın tcıdır yanlış anldık birbirimizi tmam hewal

• Kenanı bağcılarda görseler suratına bakmazlar, herkes aynı tip . İşte bunlar hep ekran

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim etraf zaten bu kro tipli dolu burası ortadoğu zaten

Yükleniyor...