Çocuk beni tersledi... Ne diyebilirim ona?

şimdi ben bir çocukla çok ama çook konuşmak istiyorum,tel. numarasını buldum,açtı ;meraba dedim o da dedi, kimsin dedi ,boşver dedim,seninle konuşmak arkadaş olmak istiyorum dedim,o da ben tanımadıklaımla konuşammam,dedi,tersledi resmen,bende anladım peki dedim kapattım ama uyuyamadım :/ yine aramak istiyorum,ne diyebilirim,öyle bişey söyliyin ki,onunla konuşmaya başlıyabiliyim, işe yararsa size dua edicem yeminle bak ,lütfennn ? bir akıl verin bişey yapınnn

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne şimdi hem çocukla konuşmak istiyorsun hem kendini tanitmiyorsun nasıl olacak bu iş ? Tekrardan ara düzgün bir şekilde önce kendini tanıt sonra da konudan bahset eğer birisi ile birlikteliğin yoksa seninle arkadaş olmak seni yakından tanımak istiyorum dersin

0|0
    0|0
    • tamamdır ;) bir daha aradığımda ne diyim, tam olarak ? dilim tutuluyo,söylicek bişeyler bulunnn :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• niye kim olduğunu söylemiyorsun ki çocuk tanımadığı birisiyle neden konuşsun ki ilk önce kim olduğunu söyle bence

1|0
    0|0
    • ya tamam onu anladım daaa :) ,bi dha arıcam, ne söyliceğimi söyleyin banaa :)

• Söyle işte tanıt kendini tanışmak istediğini söyle

• Büyük ihtimal ile iletildiğini düşünmüş adam gibi çık karşısına konuş ben olsam bende ayni cevabı veririm kim olsa ayni cevabı verir işin ucunda rezil olma var çünkü

1|0
    0|0
  • çocuk işletildigini sanmıştır kendini tanıtmalısın iyi bir başlangıç yapmamışsın tekrar deneyiniz :D olmadı ara beni benle arkadaş ol

1|0
    0|0
  • Çocuk işletildiğini falan sanmıştır. Güzelce anlat durumu kendini tanıt

1|0
    0|0
  • Birinin onu denediğini düşünerek terslemiştir. Yanlış hamle yapmışsın.

1|0
    0|0
  • ilginç bir kişiliğin var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...