Bu insanlara sinir oluyorum

Simdi vereceginiz genel cevap şu olcak: onlar gonul eglendirir sen gercek kisiyi bulcaksin eninde sonunda ama onlar oyle degil falan.

biliyorum cevabi ama yine de anlamiyorum insanlari. Kiz iki kisiyle cikti ayrildi.baska bir cocuk icin diyo ki iki yildir ona asigim.ak salagi ons asiksan neden baskalariyla cikiyosun

ya neden insanlar boyle gerizekali?Ben birini sevdiysem ondan daha taş biri de olsa bakmam Umrumda olmaz sevdigime odaklanrim.ama bu salaklar neden boyle?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı insanlar sevdikleriyle birlikteyken de başka kişilerle birlikte olurlar. Bunlar tekeşliliği benimseyemeyen, her kuşun etini yemeye çalışan tipte insanlardır. Duygusal bir bağdan çok, mantıksal bir bağ kurarlar kişilerle. Sadakat, aşk, toplum kuralları gibi şeyler onlara mantıksız ve gereksiz gelir. Doğalarında bu var.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• insanlar tabi herzaman çok aşık oldukları için birlikte olmaz beraber zaman geçirmek hoşlarıa gider birlikte olurlar.ama birini seviyorken başka biriyle birlikte olmak tamamen kişilik meselesi ya.başka bişey olarak düşünme.

0|0
    0|0
  • kimileri aç gözlü doyumsuz olur buda öyle bişey sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...