Reddeden kıza selam vermek.

Arkadaşlar hoşlandığım bir kız vardı. Kıza açıldım ve kız sevgilisi olduğunu söyleyip reddetti. "Ama arkadaş olabiliriz" dedi. Ben cevap vermemiştim.

Dün de Karşılaştık okulun koridorunda. Görmezden gelip yanımdan geçip gidiyordu. Ben de "Merhaba" dedim. Kız önce duymadı mı takmadı mı bilmiyorum. Cevap vermedi. Sonra elimi ona "hooop heeeey buradayım" der gibi uzatıp ve sallayıp "merhabaaaa!" dedim. Gülerek demedim bunu. Biraz moralim bozuktu. Kız da güldü ve bana bakmadan "merhaba" dedi gitti.

Ardından arkasından "Böyle selamlaşmak da acayip oluyor" dedim. O yine güldü. Ve gitti.

Bu ne anlama geliyor? İyi bir şey değil herhalde?

İlk başlarda unutabileceğimi sanıyordum, reddedilince direkt geri çekileceğimi düşünüyordum ama aklımdan hiç çıkmıyor :(
Güncellemeler:
Ben ne yapmalıyım? :(

Gerçekten umutsuzca kafamdan hiç çıkmıyor. Onu her gördüğümde yanına gidip konuşmak istiyorum. Hangi konu olduğu önemli değil. Havadan sudan. Sadece yanında olmak istiyorum... :(
Arkadaşlar, ben kıza açılmadan önce kızı tanımıyordum bile. Onunla hiç arkadaş değildik. Ben ona ondan hoşlandığımı söyleyince o "sevgilim var ama istersen arkadaş olalım" dedi. Yani zaten devam eden bir arkadaşlık yoktu.

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• yaptığın şey kötü olmuş. belki kızın morali bozuktu veya kafası dalgındı veya gerçekten görmedi bilemezsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana karsı hiç bişey hissetmediği için bu tür şeylere kafasını takmaz aynı arkadas olarak devam ediceksiniz

0|1
    0|0
  • heey ben bu konuyuu biliyorum :D sevgilisi varsa vazgeçerim demiştin. nolduu olmadı mıı

0|1
    0|0
  • sevgılısı olan bırıne bakmak yakışmaz onu arkdstan öte görme çünkü ya snın basınada aynısı gelse sevgılın var çk sevıyon ve baskası onu elde etmeye calışıyo huzur suz olursun ve mutlu olamazsın bırakta onlar asklarını yasasın dünyada bı o kalmadı unutlur emın ol

0|0
    0|0
    • Haklısın ama şuan gerçekten zor durumdayım. Aynısını diyordum. Sevgilii varsa vazgeçerim diyordum. Bana yakışmaz diyordum ama unutamıyorum :((((

• kıza fazla yılışma boşver totosu kalkar sonra cool takıl.

0|1
    0|0
    • Öyle yapayım ama konuşmak istiyorum onunla sürekli :( Bir bahane bulmak istiyorum. Yanında olmak istiyorum...

• :/ okulda başka kızmı kalmdı ya boşver bırna önce kurtul ondan üzme kendını.

• oo sana arkadaşlık teklif etmiş vay vay vay

0|0
    0|0
    • What are you talking about dude? o.O

• zaten devam eden bir arkadaşlık yokken sana arkadaş olalım demiş. yani sana arkadaşlık teklif etmiş. yanlış mıyım :-);-)

• Evet. Aramızda arkadaşlık yoktu. Onunla ilk tanışmamda zaten amacımı belli etmiştim. İkincide hoşlandığımı söyledim. O da "Ama Arkadaş olabiliriz. O benim için sorun değil" dedi.

• sevgilisi varmış ilişme

0|0
    0|0
  • sevgılısı varsa uğraşma derım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle başından geçen şeyleri bende yaşadım.O kızın aklında yer etmişsin farkın da olayların.Şu an da konuşma isteğin normal.Reddedildin çünkü.O kızı istiyorsan sevgilisini gözlemle.Nasıl bir tiptir neler yapar.Buna göre yol belirle.Şu anda kafanı meşgul et başka şeylerle ve en önemlisi o kız seni takip ediyor mu okul da hareketlerine bak çaktırmadan :)) Ben nasıl yaptığım sorusuna gelince 1 ayımı aldı.Onu takip ettim ne yer ne içer nasıl güler.Sürekli izledim.Daha sonra şansıma sevgilisi ile kavga ettiklerini gördüm kızı bırakıp gitti bende gittim yanına bahçede destek oldum ona omzumda ağladı filan.Sonra sevgili olduk.He karşı taraf güç olarak senden güçlü olabilir ama benim yanımda bir kız varken dünyanın en güçlü adamı olurum.Dümdüz eder çıkarım affetmem.Sevgilerle...

0|1
    0|0
    • Sevgilisi bizim okuldan değil. :(

• O zaman kızı kandır kardeşim :) İkna et sürpriz yap.Ama en önemlisi onu gözlemle madem istiyorsun kendi kendine ağlamakla olmaz.senin halinden anlıyorum ve örnek de verdim.İyi değerlendir bu fırsatı

• Merhaba diyor ardından hoooop heeeey lan burdayım amk merhaba diyor nasıl bir psikopatsın mk

0|0
    0|0
  • Sevgilisi varmış fazla uğraşma .

0|1
    0|0
Yükleniyor...