Kapat

Bide ben sorayım bari :d

Baktım herkes soruyor bir kere bende sorayım bakayım hatunlar ve beyler.Terazi kadını ve Yay erkeği uyum,anlaşabilme falanı fistanı nasıl olur acep?

0|0
415

En İyi Kız Görüşü

• terazi kadınını bilemiyorum ama yay burcu erkeği, sevgilimden biliyorum adamın dibi oluyor onlar ya :) en dikkat çekici yanları, evlilik hayatına çok değer verir ve özellikle erkek çocuklarına çok yakın olur oğullarıyla yaptıkları sporları paylaşmaya bayılırlarmış ayrıca kızlarına da çok farklı bir şefkat beslerlermiş. dürüstlerdir. biraz agresifler (gerçi benimki bayagı bir agresif) ulaşılması güç gibi görünen ama tanıyınca kendine bağlayan erkek tipi.

1|1
    0|0
    • çok güzel açıkladın kesinlikle aynen bu özellikleri taşıyor ama sinir,inat olması deli ediyor beni :/

• Ben de çok teşekkür ederim ne diyeyim ikimiz de yay erkeklerimizle mutlu en önemlisi sağlıklı huzurlu bir hayat geçiririz umarım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• noldu şimdi sordun da noldu, başın göğe mi erdi, yok terazi yayı naparmış peehhh diyerek hevesini kırmayım, böyle aman aman aşklı bir ilişki olmaz kanımca. ikisi de biyerden sonra hop başka ellere :)) sonra da bir bakmışsın kanka olmuşlar vs vs

1|0
    0|0
    • hayal kırıklığı ve yıkım dolu bir yorum olmuş :D uydurma çok mikemmel bir aşk hayatımız var 3 ay sonra evleniyoruz :P

• Allah mesut etsin :) yükselenden kurtarmışsınız siz o zaman. (nasıl sıkıyorum yaaa, şu an oha dedim kendime)

• fark ettim de çaktırmıyorum hadi :D (çok teşekkür ederim evet yükselenden kurtardık :P )

• ben yay ama her kez ozellıgını tasımaz da ya da farklı karakter olabılır normalde anlasması lazım

1|0
    0|0
  • Yay erkeği inişli çıkışlı olsada duyguları iyi tercihtir :)

1|0
    0|0
    • ömrümü yidi valla:)

• çekil git delikarı seni almam ben :P

• ayy :d yazdığını yeni gördüm :D deli karı hahahaha :D

• bir terazi Ve yay Bul

4 Kağıt yap birine 250 gr birine 500 gr birine 750 gr birine 1 kg yaz kağıtları kapayt ve zar misali çalkala salla masaya. Seç Birini.

Seçtiğin Kağıttaki Ağırlığı terazinin bir tarafına Koy

Diğer Tarafınada Yayı Koy Ağırlık Eşit Geliyorsa ;

Süper ilişki Demektir.

Nasıl (:

Bağtıl İnanç Çözümleme, Burç Açma, Kehanet işleri, Rüya Yorumlama Şirketleri.

Noliii yaa Media - Nasılmış bakalım Holding

0|0
    0|0
    • manav gibi oldu :D 1kg yay tart hele remzi abiiiiiiiii :D

• Benimde Bi Kalbim Dimi Öküz (:

• terazi lastik cimnastik.

at avrat silah demişler silahı var artık. yay ya tatar yayı mı yoksa +8 iron bow mu :D

atı kara kendisi kara amman amman

angara vay vay :D

at sahibine göre kişner.

atın ölümü arpadan olsun

hızlı giden atın pohu seyrek düşer.

0|0
    0|1
  • Terazi kadını dengelidir, yay erkeği dengeyi bozar...

1|0
    0|0
    • dengesine tükürdüğüm bozmakla kalmadı alt üst etti :)

• Bir salağa denk gelmişsin, "ikizler iki yüzlü olur" diyorsun :) Yay burcuna denk gelmişsin "dağıldım yok mu toplayan" diyorsun... Ne diyeyim.. Sen bir akrebin eline düşte... :)

• akrep erkekleri çok tehlikeli ama çok iyiler :) bak yay burcunu bir arkadaş anlattı

yay burcu erkeği, sevgilimden biliyorum adamın dibi oluyor onlar ya :) en dikkat çekici yanları, evlilik hayatına çok değer verir ve özellikle erkek çocuklarına çok yakın olur oğullarıyla yaptıkları sporları paylaşmaya bayılırlarmış ayrıca kızlarına da çok farklı bir şefkat beslerlermiş. dürüstlerdir. biraz agresifler (gerçi benimki bayagı bir agresif) ulaşılması güç gibi görünen ama tanıyınca kendine bağlayan

• Her yorumda aşşa inmekten bıktım :D Abla aynen neden karizmasını çiziyorsun kedini :D

0|0
    0|0
    • taktığım zaman çıkarıyor zaten :D uyurken gizli gizli takıyorum uyandırıp resim çekiyorum hemen çıkarıyor fark edince eşşek sıpası kedişim benim :D ismi sufle :D

• Ne mutlu sana ama :))

• ben sayıyım sana sen karar ver.

terazi burcu kadını, ölümüne depresiflerdir bikere çok zor karar verirler , resmen mutlu olmak istemezler osuruktan kıl kapan cinstendirler. Aşk insanıdır kendi güzelliğine önem verir.detaycıdır çok fazla.sonra ota boka kafa patlatır.kafaları çok çalışır.bende hep saygı uyandırmıştır zekaları:)

yay burcu erkeği (yani ben:) , ele avuca sığmayız.yay erkeğini elinde tutabilecek kadın yoktur diyebilirim.zaten lakabımız daldan dala yay:) hayatımız boyunca çok ilişki yaşarız çok şey yaşanmışlık beraberinde çok acıyıda beraberinde getirir. kendimizi rahat hissetmediğimiz hiçbi ortamda bulunmayız.özgürlüğümüze düşkünüz.çok pratik zekalıyızdır.yalnızlıktan sıkılmayız.gezmeyi görmeyi çok severiz. ilişkileri fırtınalı yaşarız. yay burcu erkeği kadınına prenses gibi hissettirebilir ama bir okadarda çektirebilir.bi laf var "yay burcu erkeği kadınını mutluluktan havaya atar ama tutmaı unutur " diye.komiktir. kısaca burcumdur diye demiyorum en mükemmel burctur:D

0|0
    0|0
    • işk insanıyım detaycıyım zekiyim ota boka kafa patlatırım bunlar benim evet:) yay burcu erkeğini elimde tutuyorum 2 senedir :)) kendimi prenses gibi hissettirmiyor mutlu falan da etmiyor sıradan bir ilişkimiz var monoton ama çok fazla üzüyor çok sinirli ve aksi :)

• güzel işte sevindim yay erkeği gülerken dünyanın en eğlenceli insanıdır tabi hep gülsün.ama somurtmasın bak.somurtunca en çekilmez insan olur:) güldürmek kolaydır.ilgi alanlarından bahset konuşsun dursun sonra:)

• yok çok güldürünce sinirleniyor sus artık fazla şımardın diye bağırıyor

• yay ve terazi hııı bilemedim :D

1|0
    0|0
  • sen yinede sorma kanka boşver -_-

1|0
    0|0
  • Koç la ikizler iyi diye biliyorum :P sadece

1|0
    0|0
    • ikizlerin erkeğinide bayanınıda hiç sevmem koç bayanı iyi olur ama erkeği çok kötü oluyorr :P

• Kedinde çok güzel :) Kurdele çok tatlı yapmış onu :))

• onun kırmızısını takıyorum ona bide daha tatlı oluyor :))) bigün çıkar be şunu salak mısın sen kızım karizmamı bozuyosun dicek diye korkuyorum :D

• hah bir sen eksiktin D:D

1|0
    0|0
  • ben burçlara inanmam öyle bir şey yok

1|0
    0|0
  • İyi olur güzel olur :D

1|0
    0|0
  • sen sorma arap b*kunu çıkarıyosun

0|1
    1|1