8 yillik birletiligim var ama bazi sebeblerden dolayi son 1 haftadir o sevgi dolu kalbimde 8 yildir sevdigim

insana karsi bir sogukluk olustu kalbimde...hayatimda bir baskasida yok yanlis anlasilmasin herseyimiz güzeldi ama bir tarafim onu sevsede bir tarafim buz kesiyo ben onun hayatindan kopmak istiyorum ya da nasil sogabilirim tam olarak?yada iste onu artik eskisi kadar sevmedigmi ondan yavas yavas koptugumu ne gibi davranis yaparsam yansitibilirim?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşacaksın önce problemleri : )

Acımasız dimi, fakat acımasızlıkla alakası yok şu an kandırmaktan başka birşey değil çünkü

Öncelikle ilgini sevgini minimum şekilde yansıt ve oldugu gibi yansıt... Ardından tepkiler gelmeye başlayınca sorunları anlat burada anlattıgın gibi...

Sonrasında problemler çıkmaya başlayacak doğal olarak, bunlar kaçınılmaz..

Bunu aşmak istiyorsan öncelikle bunlarla yüzleşmelisin...

0|0
    0|0
    • ya bu bir ara bir kizla aylesi yüzünden nisanlanmisti aylesi beni kabulenmedi neyse bu nisanlisiyla anal yönden cinsel iliski yasiyo sonra nisanlari geri atildi buda bana bunu pismanliklar icinde itiraf etdi dediki askim beni affet sana nisanlimla ihanet etdim kizdan kuskulandim bir sekilde oldu ama ben sana sevgimize ihanet etdim itler gibi pismanim dedi sonra hani yabanciyla degil bu ihaneti diye bir sans daha verdim ama ogunden sonra buna güvenim kalmadi ve en ufak seyde süphe eder oldum

• sizi ekledim kabul edersiniz sevinirim.bu arada yok iste yani kurani kerime el basti ama buna ragmen inancim yok yani inanmak istesemde olmuyo cakmauye onu bir tarafdan sevsemde o ihaneti aklima gelince birden kalbim buz kesiyo...ve diyorumki lanet olsun 8 yilimada askinada vur tepmeyi gitsin diyo icimden bir ses.iyce mutsuzluga girdim:(

• Sen doğal olarak bu olaydan sonra iyice soğumuşsun...

Bunu yapması zaten başlıca yanlış birşey...

Sen bunu yapsaydın kimbilir o nasıl bir tutum gösterirdi...

Pişman veya değil, hislerin karışık, o kendini tamamiyle ispat edemediği müddetçe bu karışık duyguların devam edicek

kabul ettim isteğinizi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• millet uzun süreli ilişki arıyor 8 yıl diyosun ben böyle şeyleri okudukça uzun süreli ilişkilere daha bir soğuyorum nedense :)

0|0
    0|0
    • ya bu bir ara bir kizla aylesi yüzünden nisanlanmisti aylesi beni kabulenmedi neyse bu nisanlisiyla anal yönden cinsel iliski yasiyo sonra nisanlari geri atildi buda bana bunu pismanliklar icinde itiraf etdi dediki askim beni affet sana nisanlimla ihanet etdim kizdan kuskulandim bir sekilde oldu ama ben sana sevgimize ihanet etdim itler gibi pismanim dedi sonra hani yabanciyla degil bu ihaneti diye bir sans daha verdim ama ogunden sonra buna güvenim kalmadi ve en ufak seyde süphe eder oldum

• yansıtamazsın. bu cok zor bir durum. ne yaparsan yap bunu oraya çekmez insan 8yıl sonra. 2 aylık sevgili değilki bırakıp gitsin. zor durum. konuşcak cesareti topla git yanına olmuyo hacı de

0|0
    0|0
  • Aşırı sevgiye, aşırı mutluluğa maruz kaldın değil mi, sıkıldın böyle mutlu bir ilişkiden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bıraz bekle 8 yıllık ılıskı bı soguklukla bıtmez bu gecıcı bı sure bnada oluyodu ole ama gecıo sevdıgını yıne yıne yıne anlıosun sonra

0|0
    0|0

• O ANDA BUNU KOVDUM ITIRAF ETTIGINDE daha dogrusu bizim ikimizde almanyadayiz iste bunun o kizla nisani bitiginin üzerinden 2 yil gecmisti ogune kadar anlatmamisti birsey neyse bundan 6 ay eveli kadar antalyaya 10 günlügüne tatile gitmistik orda itiraf etdi hatda 8 yil evel olan minik bir olayina kadar itiraf etdi o önemsizdi ama bu ihanetini anlati beni affet icim icimi yiyiyo sana itiraf edebilmek icin dogru zamani bekledim dedi köpekler gibi yalvardi o anda affetim ama sonradan koymaya basladi

• valla canım sızın ıs bıraz karmasık ya

• 8 yıllık boru mu be.

0|0
    0|0
  • böyle soğudum diyosun ama ayrılıncada çok pişmanım dersin emin ol sakın ara verelim bile deme bende yaptım o hatayı köpek gibi pişman oldum istelik benimki 1 yıldı yani bide sennki 8 yıl unutabilceğini hiç sanmıyorum .s

0|0
    0|0
    • tamamda bilmiyom yani icimde bir mutsuzluk olustu böyle bir soguma basladi oysa benim ilk askim herseyin en güzelini onunla yasadim bilmiyom napcagmi

• canm özele ekle beni ordan konuşalım burdna ayıp oluyo.

• canim nasil ekliycemki sen gizlisin niknameni göremiyorum

• Evlılık zamanınız gelmıs sızın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...