Aşık oldum yardımcı olun

Ya arkadaşlar ben lise 4 öğrencisiyim ama bu yıl okula gelen lise 1 öğrencisi kıza aşık oldum. Küçük diyebilirsiniz, sınavın var bırak kız ayağını diyebilirsiniz ama kız kapalı, uzun boylu, zayıf çok güzel bir kız ve aşık oldum. ne yapmalıyım?

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• Ayıp be size adam soru sormuş mal mal cevaplar vermişsiniz.

Kardes, bir iki hafta kiza surekli bak ama fazla yaklasma. Sonrada git konş bişey sor. Hemen teklif etme. Önceden hangi okulda okuydun falan gibisinden sor.

1|0
    0|0
    • abim sağol valla ya millet ne cevaplar vermiş. ama salla ya .

Abim kız ile muhabbet kurabilirim de kızda çekingen. hadi onu da geçtim abim okula müdür yardımcısı olarak atandı . Ne nane yiyecem bilmiyom

• Ben sana 2 hafta bekle dedim bosuna demedim yani :-). 1 ayda ancak alisir okula ..

• abim inşallah olur ya hadi bakalım hayırlısı :) Sağol abim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • bekle geçer belki.

0|0
    0|0
  • biz ne bilek bacım git söyle tövbe estafurullah :D

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun b.ku yemişsin zaten

0|0
    0|0
  • hayırlısı anam .

0|0
    0|0
  • Sanırım en sonunda kendimi camdan atıcam.

0|0
    0|0
  • Şimdi ölçülere göre bunu ya p*rnoda oynatmalı ya da güzellik yarışmasına yollamalı bunu yapmalı evet fsggshd

0|0
    1|0
  • Aranızı yapalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• geçmi olsun genç :) bence hmen gidip söyleme kız korkar :) ya bir başladık okula çaklar üşüştü der :) biraz vakit geçsin ortak arkadaş ya tanış ve söyle derim :)

0|0
    0|0
    • abim zaten aynı yerde servis bekliyoruz ama bizim beklediğimiz yerde 2 tane sınıftan at arkadaşım da bekleyince olmuyo iş. Rap dinlerim ben geçen de servise müzik at işi muhabbeti döndü ne atayım dedim kız Sansar dedi koşup sarılacaktım abi :D

• :)) sen bilirsin hayırlısı olsun

• inşallah abim Sağol

• bu yıl kazanamassan görücem ben yaşadım bunu ve gerçekten iyi bişey değil ona göre :D

0|0
    0|0
    • abim ondan çekiniyorum ya zten ya . ailemle aram biraz limoni yaşadığım yerde küçük ve sevimsiz bir yer. kıçımı kurtarıp gitsem diyordum iyi de çalışıyordum ama bu kız iştah bile bırakmadı

• off off durumun kötü... git yalvar kıza... ilk sen kap.. :P

0|0
    0|0
  • kızın yaşı küçük be abisi

0|0
    0|0
  • Babana söyle o halleder.

0|0
    0|0
  • Zamanla gecer.

0|0
    0|0