Güven meselesi hakkında :)

karsındakı ınsanın guvenını kazanmak ıcın ne yapabılrm :S

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapamazsın. Davranışların konuşmların hareketlerin. Karşı tarafa güven verebilir.

1|0
    0|0
    • hanı bı taktıgı var mı ıste onu dıyorum nası konusursam daha etkılı olurum

• Hadi kal sağlıcakla :))

• eyvallah :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• o sana güvenmek istemedikten ve bunun için sana fırsat vermedikten sonra hiçbirşey yapamazsn

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapamazsın. Sana güvenip güvenmeyeceğini göstercek olan tek şey zaman..

0|0
    0|0
  • kendin ol .güvenilir biri değilsen zaten uğraşma hiç .

0|0
    0|0
    • ben kendıme guvenıyorum da sorun karsıdakı ıste :) sanırım bazen cok ıyı nıyetımden kaybedıyorum

• o istemedikçe ağzınla kuş tutsan bişey değişmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • güvenilir ve sağlam bir karakter olduğunu göster

0|0
    0|0
  • dürüst ve güven sarsıcı olmamayı deneyebilirsin...

0|0
    0|0
  • dürüs olman lazım en küçük bile yalan olmamalı

0|0
    0|0
  • durust ol

.

0|0
    0|0
  • Güvn kırıcı bısey yapma yeter.

0|0
    0|0
    • kardesım gıbı gordugum kızlarla bulusmak guven kırıcı bısı mı :S

• bende ıstıyorum gelmesnı ama gelemıo herzmn dusun ki tanıstgn kısıler bunlar rahtsz olur musun

• ee adam benı cagırıcak ben gıtmcem sonrada vay efendım guvenmıcem yok oyle iş.

sorun yapmaya hakkım yok. rahatsızlıkta duyamam

• yalanın olmaması gerekli en baştaa

0|0
    0|0
  • Guven vermeden kazanılmaz.

0|0
    0|0
  • öncelikle bahaneler uydurma. her zaman bir şeyi yapmak istemediğinde açıkça söyle .kaçamak cevaplar verme .facebook profil fotonu ikinizn resmi yap,şifrelerini ver. kızlarsoruyor ve bilimum saçma sapan sitelerden üyeliğini sil. :)bol şans :D

0|0
    0|0
    • :D oldu kölesi olayım o zmn bir erkek var karsında burcuma ters bıkere o soledklerın ama profıl fotosunu ben teklıf ettım kendı kabul etmedı abısı kızarmıs :D cok kıskanc oldugundan bu soruyu sordum en ufak seyı takıo.

• ister uygula ister uygulama kızda benim gbiymiş bak aklında bulunsun lazım olunca kullanırısn:)

• sagol ya :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Güven zamanla oluşur yalan söyleme dürüst ol yeter karşındaki kişinin sevmedigi işlerle ugraşma

0|0
    0|0
  • dürüst olman yeterli

0|0
    0|0
  • güveni hak edersin...

0|0
    0|0
  • Yalan konuşmayacaksın ...

0|0
    0|0
  • yalan söylemesen :) güvenini kazanırsın sanki :)

0|0
    0|0
  • sakin ve dikkatli davranarak, yavaş ve mantıklı konuşarak ve son olarakta ona yavşamayarak ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...