Kapıyı onun için açtım

ben bugun on dakika aşağı inmiştim işimi hallettim sonra arkamdan bizim blokta oturan öğrenci bir kız var o geliyordu ondan önce ben girdim içeri kapı kapandı sonra o kız kapıyı açacaktı ben asansörün önündeydim gördüm hemen kapıyı açtım içeri girdi normalde kendisi açacaktı galiba kapıyı ben açtım ne düşünmüştür aslında benim hakkımda ne düşünüp düşünmediği çokta önemli deyil ama merak ettim sordum

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Kibarlık etmişsin iyi aferin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• onemlıkı soruyosun.

yardım sever dıye dusunmustur

0|1
    0|0
    • olabilir aslında gerçekten bir amacım falan yok sadece bayanlar nediyor diye hani size böyle yapılsa ne düşünürsünüz kapı açtım diye bir karşılık asla beklemem

• bsy dusunmemestr bnc

0|1
    0|0
    • beni hiç görmedi benim kim olduğumu bilmiyor demi :D bsy düşünmemiştir tabi tabi nedemezsin şoktaaa kız şoktaaaa

• Özel birşey düşündüğünü sanmıyorum. Gentlemenlik yapmışın :)

0|0
    0|0
    • bişey düşünmesine gerek yokki ... :D

• ıyı kalplı bırı demıstır

0|1
    0|0
  • yardım etti. insanlık yaşıyor oley falan demiştir.

0|1
    0|0
  • her kapıyı açana bir şeymi düşünülür açmışsın sağol alt tarafı bir kapı açtın görende en üst kata sırtında taşıdı sancak

0|1
    0|0
    • gerek yokki ayrıca cok yakışklı birisiyim eminim o beni düşünür bu gece uyuyamaz :))

• düşünmesen nasıl sorarsın düşündünkü sordun :)

• yaa illaa yemin ettirecen beni ya düşünmemin sebebi size böyle birisi yapsa ne düşünürsün bu sadce

Erkekler Ne Diyor 5

• Kolpa yapma bari ya :D ne düşündüğü önemli değil miş miş :D

0|0
    0|0
  • geçende kızın biride benim için açtı kapıyı extra bişey düşünmedim nezakettir sonuçta

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın :)

0|1
    0|0
  • yok artık evlenirsiniz.

0|0
    0|0
    • harbi merak ettim ondan sordum

• Sana verir bu kız

0|1
    0|0