Bu kızın amacı ne kızlar bir yardım edin lütfen...

Kıza açıldım kız bana 6 yıllık ilişkiden yeni çıktığını ve zaman istediğini söyledi aslında daha erken dedi ama ben bilemedim yani sevseydi neden zaman istesin ki bana garip geldi.
Güncellemeler:
Arkadaşlar teşekkür ederim sanırım cevabı sayenizde aldım bu kızın tek amacı eski sevgilisinden bir haber bekliyor haber gelirse ona gidecek gelmezse bana belki gelecek ve ben yarın onu arayıp kendim bitiriyorum en azından daha fazla rezil olmaya gerek yok

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Diğerine haksızlık yapacagını düşünebilir hemen biriyle çıkarsa..

0|1
    0|0
    • beni sevmediğini düşünmeye başladım ama hiç bişey de söylemiyo

• İlgisizse bence üstüne düşmenin anlamı olmaz.. Zorla bir şeyden hayır gelmez.

• Bencede umut ta bir yere kadar zaten soğuttu kendinden bu yüzden nefret ediyorum bu aşk mevzularından

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• eger o 6yılda çok yıprandıysa ve sabrı kalmadıysa oyuzden bole demıstır.çunku bendede olmuştu aynısı.ben 2yıl çıkmama ragmen gonlüm çok yorulmustu.kımseye sabır gosterecek halım yoktu.en ufak bı oumsuzlukda arkamı dönup gıdecek kadar bıkmıstım yanı.

0|1
    0|0
    • oda evlilik aşamasına kadar geldik dedi o yüzden zaman istiyorum dedi de yani kız 19 yaşında sen ne ara evliliği düşündün bu yaşta diyesim geldi bahane gibi sanki

• aynen oyle.boşlukda şuan bıde.bılıyomusun ben bı ınsanı 1.5yıl boyunca bekledım.elıme geçen koca bı sıfır.oyuzden dıyorum sana çek kendını gerı.olursa zaten olurdu.zorlayarak bekleyerek ınan olmuyo

• Doğru söylüyosunda işte dediğim gibi keşke net bir cevap verseydi şimdi kendimi çekmek en doğrusu zorla güzellik olmuyor

• 6 yıllık ilişkiden sonra seni hemen nasıl sevsin ki? Yeni bir ilişkiye yelken açmaması gerekir. Uuznca bir süre hem de. Valla çivi çiviyi söker diye seni kullanır haberin olsun.

0|1
    0|0
    • ondan korkuyorum çünkü çok yapmacık konuşuyo

• O kızdan uzak dur, üzer seni.

• Çok doğru soğuttu zaten 2 günde

• daha sevememiş zaten ondan zaman istemiş bnce kızı sıkma üstüne gitme kaçırırsın falan

1|1
    0|0
    • tamam da bir hayır deseydi bende uzatmazdım nedir bu kızlardaki daha erken olayı anlamadım yani hoşlanıyosan bir şans ver her erkek aynı değil ki

• hmm ilgisi yok diyosun. biraz umutsuz vaka olabilir o zmn üzgünüm. fevri davranma sağlıklı düşün.

• bilmiyorum ama keşke istemiyorum veya üzgünüm ama yeni bir ilişki düşünmüyorum felan deseydi yemin ediyorum bu kadar koymazdı bana resmen aptal yerine koydu beni

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben olsam kıza açılacağıma 6 yıllık sevgilisine dönmesini isterdim kim bilir neler yaşadılar çok yazık abi çok yazık 6 yıl bu dile kolay 6 yıda her gün konuşmuşlardır bunlar,birçok kez buluşup gezmişlerdir vs vs

0|0
    0|0
    • banane abi o zaman bana zaman ver demeseydi 6 yıl çıktı diye onunla evlenmesi mi gerekir

• ne var bunda anlamayacak adamım söyleyeyim ben seni YEDEĞE ATIYOR yani yedek oyuncusun baktı takımı yeniliyor belki bir umut oyuna sokacak seni bekletiyor ondan anladın

• Ya cidden bu kadınları anlamak kolay değil ilk defa böyle bişey başıma geldi genelde ya direk kabul edilirdim ya da red edilirdim şimdi ise çok saçma bir yerdeyim ama yedeğe alınmış gibi hissediyorum kendimi

• kız senden hoşlanmıyor.

Karşısına çıksın bakalım hoşlandığı etkileneceği biri

zamana bırakalım , düşünmem lazım diyomu

g*tümle gülerim

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim bana da öyle geldi yani bu oyalamadan başka bişey değil seviyosan evet dersin bu zamana bırakma olayı çok saçma

• kızın karşısına git

özgüvenli ve kesin kararlı bir şekilde bana kesin bişey söyle ben senin düşünmeni bekleyemem benim zamanım kıymetli de

saygı göster biraz falan dicektir seni suçlamak için

asıl sen bana saygı duymuyosun kendimi oyalanmıiş hissttiriyosun

şimdi kesin cevap ver bana de

yine bişey demiyosa siktret o kızı

• ya valla yapıcam bunu kafamı yiyip bitirmesinden iyidir yani en azından niyetini öğrenirim böyle olmayacak yoksa çok doğru söyledin

• üstüne git... üstüne gidersen şansın var bence...

0|0
    0|0
    • hayır gitme. peşinden git de yani kıza çaktırma yavaş yavaş alıştır kendini unutturma

• la yapmacıksa sogudunsa s.ktir et kızı...

neyini tartışıyon hala hoşlanıyorsan tatlı tatlı yazıl sogudunsa bırak...

cevabı sende bizde değil...

• ne biliyim ya bende buraya yazdım işte fikir ediniyim diye ama kızdan zaten soğudum bu saaten sonra bir bk olmaz haklısın

Yükleniyor...