Artik bir erkek arkadas istiyorum ama cok utangacim napmaliyim?

benim henuz bir erkek arkadasim olmadi ama artik zamaninin geldigini dusunuyorum.. bu gune kadar hep karsiliksiz ask yasadim yaniz sevdim..bu yuzden aska inancimi kaybediyorum..bende mi bir problem var diye dusunmeye bile basladim kimse gelip bana acilmiyor, ama bende kimseye o sansi vermiyorum..bundan sonra degismek istiyorum bukadar yabanilik artik istemiyorum ne yapmam lazim?

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• vücut dilini kullanmayı öğrenmen lazım hanfendi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Nerdesin Eskişehirde olsan tanışabilirdik aslında bende yalnızlıktan bıktım bırak sevgiliyi dertleşicek biri olsa bile benim için iyi ama değer vermek ve sana değer verildiği bilmek çok güzel şeyyy ahh ahh

0|0
    0|0
  • :D bak en bastan kaybediyosun. kendine öz güveninde yok bence. gizlemissin kendini. eminim normal hayattada bole saklanıyosundur yoksa konusur illakı birileri ama herkese güvenme derim ben illa birini bulayımda deme.. özelden mesaj at konusalım dersen :D

0|0
    0|0
  • Başta söyleyim senin gibi bir kız bulunmaz zor cok zor böyle devirde eline erkek eli değmemiş biri... neyse sal kendini öz güvenını kazan utanma ağzin laf yapsin ateş et herkeze olmadimi birdaha görmicen zaten..

0|0
    0|0
  • şans vermiyorum diyosun nasıl olcak o zaman denemeye başla 1-2 ufaktan :)

0|0
    0|0
  • senden daha değerli kimse yok bunu bil . biri gelir biri gider ama sen hep yalnız kalırsın

0|0
    0|0
  • Artik bir erkek arkadas istiyorum demişsin soru başlığında artık canına takmı etti yetermi dedin :))

0|0
    0|0
  • Allaha yalvar karşına doğru birini çıkarması içn

0|0
    0|0
  • boş erkek boş erkek:):)

0|0
    0|0
  • ben acılım sana dıcem olmaz oda napcaz)

0|0
    0|0
  • bence eskisi kal snn için daha iii

0|0
    0|0
  • artık zamanının geldiğine nasıl karar verdin

0|0
    0|0
    • oyle hissediyorum..yanizliktan biktim..bende sevilmek ve ilgi istiyorum..

• BENCE bu konuya yeni bir ayakkabıya ihtiyacım var tadında yaklaşma. Sana uygun ayakkabı modeli ve numarasını mağazada bulma imkanın vardır ama ihtiyacım var diye bulunan sevgili aslında sevgili değildir. mutsuz olursun.

• Ben yardimci olayım.

0|0
    0|0
  • bende bir sevgili istiyorum ama aramakla bulunacak gibi değil, nasip deyip yoluma baktım en sonunda , pek umudum da kalmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelen teklifleri degerlendireceksin hepsi bu. :)

0|0
    0|0
  • yas kaç.bende aynı sorunu yasıyorum

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim güzelsin nası yalnızsın diolar bu çkeingenilkten hep.bakışmayı bile bilmiom bir erkekle e haliyle kaçıolar:)

0|0
    0|0
    • gel bn sana öretym :)

• ekle yardm cı olm

• :D çok değişik güzelsin ama kımse gelmıyo :D özelden mesaj at istersen konusalım güzelsen takılırıs. begenirsinde merak etme :D

Yükleniyor...