BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Boyum 160 ve bundan sıkıldımm ! :( Ne giysem altına topuklu uydurmak zorundayım..

Arkadaşlar 160 boyundayım. erkek arkadaşımsa 185. Belime kadar uzun dalgalı kahve saçlar, beyaz ten, iri kahve gözler.. Klasik akrep kadını. Ne zaman sevgilimle buluşsak şu dolabı aşağı indirip konbin yapmak ve topuklu uydurmak bundan nefret ediyorum.! Topuksuz asla dışarı çıkmam idiayı elden bırakmamak iyidir diye düşünüp sevgilime ayrı bir özenirim. Daha iyisi olmak varken neden 160lık gezeyim ki yanında diyorum. Bu topuklu konusundan fazlasıyla bıkmış durumdayım :( Kızlar benle aynı durumu yaşıyan 160 boyunda olan varmı.. ve konbin veya fikir önerisi olan :(

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Biraz kendine güven yahu..Kimse mükemmel değildir, sevgilinde mükemmel değil unutma..

Şu topuklu ayakkabıyı boy uzatma aracı olarak kullanan sizler yüzünden bize de diyorlar niye topuklu giyiyorsunuz diye sonra :))

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• o zaman kendine daha kısa bir sevgili bul :) böylece kombin yapmakla uğraşmazsın . arada 25 cm var az değil :)

0|0
    0|0
    • :D Napıyım ama gönül bu 185 e konuyor napım :D

• o zaman uğraşma kombinle falan . oluruna bırak :) madem gönül bu nereye kadar kombin yapıcaksın :) hem aşk engel tanımaz merak etme :) basit şeyler bunlar dert etme

• 1.60 ol babet giy... özgüvenin tavan olsun 1ç85 lik arkadaşının yanında... topuklu giymen hoş değil bence. kompleksli gösteriyor seni...

0|0
    0|0
    • evde felan yalnız kaldığımızda tamam prblem yok ama dışardada elini omuzuma atıcak kadar anca :D Hayır bunu kaldıramam :D

• "hayır bunu kaldıramam" :P

• det :D

• sevgilinin ayaklarina kucuk bir mudahele yap tamamdir benim tanidik mafya arkilerim var topuguna sikariz baci

0|0
    0|0
  • canım ya :(

0|0
    0|0
  • :D klasik akrep kadını mı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• (bir an beni anlatıyormussun gibi hisettim :) iri gözler bele kadar siyah saç benim boy 160 sevgilim 185 :D + sevgilim zayıf olduğu için bayağı uzun duruyor.hiç birşey umrumda değil ben ister sporumu ister topuklumu giyer giderim bu kadar sıkıntı yapma bunu.her zaman topuklu mu giyirlimiş sağlığına zararlı.

0|0
    0|0
  • e bende 1.63üm bu kadar takmam boyu topuklu giyerim hep ama bende alışkanlık olmuş 2-3 yıldır. Kendimi daha şık hissediyorum onunla ama giymediğimde olur tabi :)

0|0
    0|0
    • Bende yaklaşık 2 yıldır giyiyorum fakat yinede bazen gına gelmiyor değil :)

• olsun napalım ya bence giy bende akrebim çokda güzel duruyor herkes tasıyamaz :)

• haha :) Orası öyle yürüyemeyenlerde çok komik duruyor fakat her elbsiyede gitmiyor ev topuklu koleksiyonuna dönücek bir kaç aya :D

• bnde 163 üm aynı sayılırz. bnce çokta kısa değilz snucta 150 ler var.

0|0
    1|0
  • Duyanda Türkiye'nin boy ortalamasını 185 sanacak ortalama bir Türk kadını boyundasın topuklu giymek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir takıntı. Benim de boyum kısa ancak sürekli babet, converse, spor ayakkabı vs. giyerim. Topuklu giydiğim nadirdir.

0|0
    0|0
  • Fazla kasıyosun gerek var mi?

0|0
    0|0
  • yüksek tabanlu converseler giy bence kompleksli durmazsın hemde gayet spor. Benim boy 1,76 pek bir yararını görmedim .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...