Kapat

Sevdiğim insan artık beni istemiyor, ne yapmam lazım?

30 temmuz 2012 tarihinde tanışmıştım sevgilimle ilk başlarda o beni istemiyordu ama sonradan sonradan alıştı bana sevmeye başladı filan derken konuya geliyim bir an önce 14 şubat 2013 tarihinde söz kestik yüzük filan taktık aileler kararıyla bunu bizde istiyorduk artık çünkü sevgilim benden 2 yaş büyük olduğu için ve doğuda olduğu için istemeye geliyorlardı ve ben onu kaybetmek istemiyordum...her sevgili arasında olanlar gibi bizimde aramızda küçük şeyler oluyordu ama düzeliyordu son bir kaç gündür sevgilim benden sıkılmış durumda nedenini size kısaca açıklıyım ben kıskanç bir erkeğim sevgilimin ablası doğum yaptı ve ablasına bakacağı kimse olmadığı için onların evine gitmek istiyor ama eniştesi alkol aldığı için sevgilime bişey yapar diye onların evine gitmesini istemedim o da ben istemediğim halde gitti sonra ailesini aradım onlara geri evine gelmesini söyledim sonra bana sen karışamazsın filan dediler :( o onun ablası gitmesi gerek filan dediler ama bende nişanlısıyım aynı zamanda sevdiği insanım eniştesi onlara zamanında biz nişanlı değilken içmişti bende nişanlımın yanında kalmaya gitmiştim siz neden o çocuğu evinizde durduruyorsunuz namussuzlar şerefsizler filan demişti onlar bu sözleri unutmuşlar demekki bana böyle dediklerine göre ne yapmalıyım o hala beni seviyor ama ne yapmaya çalıştığını anlayamadım sizce ne yapmaya çalışıyor veya ben ne yapmalıyım isterse yüzüğü atmayı ben dayanamam buna :( lütfen yardım edin
Güncellemeler:
Yüzüğünü Çıkaracağını Filan Söyledi Ne Yapmalıyım Lütfen ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Ah ya işte seven değer veren insanlar hak etmediğini yaşıyor. Ben hiç bir şey diyemeceğim Allah kolaylık versin sana sabır kardeşim

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşka Son Adım , Bu Son İtiraf , Son Bi Şiir

Hangi Evde Soyunduysan , Aynı Evde Şimdi Giyin

İçimde Büyüttüğüm Gözlerin , Tenin

Ellerin , Ve En Önemlisi Kalbin Benim Değilse Şimdi Kimin ?

0|0
    0|0
  • Üzüldüm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yakında eniştesiyle kaçarlar sabah'da atv'de eniştesi kaçırdı diye haberini alırsın

0|0
    0|0
    • Artık Bilemiyorum O Kadarınıda Ben Bunları Haketmedimki Neden Böyle Oldu :(

Yükleniyor...