Kızlar şu huyunuza gicik oluyorum.

Tanismak icin ya da konusmak icin ilk adimi hep erkekten bekliyosunuz. bir platformda hosunuza giden bir erkek gordunuzde gideyim sohbet ediyim ya da numarasini aliyim faceden ekliyim felan demiyosunuz. Erkek ozguvenli kizi sever ama siz herseyi erkege birakiyosunuz. Bunu niye yapiyosunuz?

0|0
101

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden beri bu boyle ogretildigi icin annelermizden belki. Kiz kizmi hanim hanimcik olur erkek gelir teklif eder dusuncesi hakim kafamizda. Huydan kurtulmak zor tipki tilki killini dusururmus ama huyundan vazgecmezmis oyle gibi bisey bizimkisi. Siz teklif etmeye ilk adimi atmaya devam edin en cok bu hosumuza gidiyor. Tercih edilmemiz arzulandimiz etkiledimiz hosumuza gititigi icin bunu yapiyoruz. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• ama onu yapan kızın arkasından gevşek felan diyende sizsiniz ?

0|0
    0|1
    • Hayir kiz agir davranirsa oyle bisey demeyiz. Aksine benim hosuma gidiyo ozguvenli kizlar

• bu senin için geçerli değil ama çoğu erkek böyle bir durumda gevşek kaşar felan diyo çok şahit oldum böyle durumlara o yüzden

• E ozaman sevdigini icinemi aticaksin

• Çünkü bu iş erkeklerin işidir. Pamuk prenses beyaz atıyla gelip prensi öperek uyandırsa nasıl olmuyorsa kızlar ilk adımı atınca tuhaf duruyor. :D

0|0
    0|0
  • hiç kimse umrum da değil o yüzden bu çabalara girmem sanal sanalda kalır profilini beğensen ne olur

0|0
    0|1
  • Basit biriymiş gibi görükmemek için:D

1|0
    0|1
  • Adımın anlamını taşıyorum yapamam ben :D

0|0
    0|0
  • Eğlence anlayisimiz bu.

0|0
    0|1
  • Bunu yapsak suç yapmasak suç ne garipsiniz ya :D

0|0
    0|0
  • ben ekleyip mesaj attım ve hayatımın hatasını yaptığımı düşünüyorum hala :D bir daha da yapmam öyle bir şey

0|0
    0|0
    • O erkek oyle hepsi degil

• yok çok kibar bir çocuktu aslında hala da öyle. sadece ekleyip mesaj atınca onun gözünde değerimi kaybettiğimi anladım o yüzden yapmam. kaçan kovalanır

• Bende de aynı şey oldu valla :/

• bazi kizlar utandiklari icin ya da reddedilme korkusu yuzunden ilk adimi atamazlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım sende ayrı birşeysin hani erkek nere özgüvenli kızı sever eminmisin ben hayatta sevmem özgüvenli kız çok kendini beğenen tiplerden olabiliyor tamam yeri geldiğinde laf kondurtmıcak kız ama öyle burnu yükseklerde olmıcak ben utangaç kızları severim mesela kızlarında utangaç erkek sevmesi ya da sevmemesi artık onlara kalmış ama geneli sosyal çevresi olan erkekleri seçmeye çalışıyor ya da çevresi olmasa bile yakışıklı olması lazım ama yakışıklı bir çocuğun da ister istemez çevresi oluyor kız olsam bende erkekten beklerim bu böyledir ama çok sevipte günlerce onu düşünüp kendini şey yapan kızlar varsa bence erkeğe söylemeli pişman olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...