Unutuyor mu, kıskandırıyor mu?

sevgilimle 20 gün önce 3 yıllık ilişkimizi bitirdik anlasamadıgımız onun aşırı kıskanclıgı yuzunden.bugün baya kapıştık. bana başka manita yapıcam cevremde çok var zaten sende biliyorsun dedi. sonra nur'a yazıyım sevgılısı var mıfalan dedı (eski sevgilisi) bende git onla konus bana sakın yazma falan dedım yazmam zaten zor kız aşkımı bulmuşum senle vakıt kaybetmem falan dedi sende gıt manıta yap dedı.. kızın numarasını bilmiyordu birinden almış olabilir.

bu böyle birşey yapmış mesaj atmış olabilir mi gerçekten unutma için? yoksa amacı kıskandırmak mıdır?

0|0
72

En İyi Erkek Görüşü

• zaten zor kız aşkımı bulmuşum senle vakıt kaybetmem falan dedi

bu kısım ne demek? birini bulmuşken nur'a mı yazacak ayrıca.

cevap ise evet kıskandırıyor.

1|0
    0|0
    • başka birini ayarlıcam dedi. Nur'a da bir yaziyim sevgılısı varmıymıs o zor bir kız sana yazarak vakit kaybedemem ona odaklaniyim falan dedi. kıskandırsın bakalım kendi çapında

• bu seni unuttuğu anlamına gelmesin. bazı şeref yoksunu insanlar var, ayrılıp da ayrıldığı kişinin ardından kuyusunu kazan iftira eden hep işlerinin kötü gitmesine sebep olan dedikodusunu yapan

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Saygı size hiç uğrama mış ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlar gerçek yüzlerini ayrılıkta gösterirmiş.. Senin ki de gerçek yüzünü göstermiş..

1|0
    0|0
    • kesinlikle ve hiç yakıştıramadım ona. kıskandırmak için bile olsa başkası için aşkım dedim.

• bence kıskandırmak yoksa neden bunu seninle konusup dikkatini çekmeye çalışsın ki:)

1|0
    0|0
  • kıskandırıyo kendinceeee

1|0
    0|0
    • kendincee :)

• kesinlikle ve hakaretler ederdi bana :) ben sadece gıt ona yaz bana sakın yazma dedim. gene bikaç güne yazar zaten hiç takmıcam sürünsün :))

• aferin kızzzzzz :)

• kıskandırmak için yapmış

1|0
    0|0
  • kıskandırmaya çalışıyor, ama sen bu isteğini yerine getirme

1|0
    0|0
  • kıskandırmak için

1|0
    0|0
  • Kiskandirmak gibi geldi. Ciddi olsa neden bunu sana söylesin cocuk gibi. Ki 3 yil yani.. yok öyle bir sey bence ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...