Kapat

Hayatınızda Aşık olduğunuz insanı ?

Seneler sonrası, Görseniz kucağında bir bebe :) biran göz göze gelseniz ne yapardınız ?

Ben Bugün gördüm, çok duygulandım. Güldüm ve geçtim. Dedim ki, içimden bir ömür boyu mutlu olursun inşallah... Peki ya siz ne der, ne yapar, tepkiniz ne olurdu ?

NOte : Demekki aşk böyle bişiymiş ya laa...
Güncellemeler:
Bu güzel soruya 5* istiyorum !...

0|0
166

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• 5* verdim..eşiyle görmüştüm ben cafede dışarıyı izliyorum,önümde durdular,fonda çalan şarkı gup 84 ölürüm hasretinle parçasıydı,gözyaşalrına boğulmuştum...

şuan bir kızı da var ve Allah bir ömür mutluluk versin diye dua ediyorum...iyi kalpli bir adamdı...

1|1
    0|0
  • Böyle bir derdim olmadığına üzülsem mi sevinsem mi bilemedim...

0|1
    0|0
  • Madem benimle mutlu olamadi, mutlu olsun, Allah yolunu acik etsin.. Derim ama cok kötü olurum..

1|1
    0|0
  • baktın olmadı bakmayacaksın demişler.o bana bakmamışsa eğer yıllar öncesinden bende ona bakmam geçerim

0|1
    0|0
    • bakmışşsa zaten bakmışındır, yok bakmamışsa, zaten bakmamaşındır :D

• Agzını burnunu kırarım onun :////

Saka bir yana dayanabilir miyim bilmiyorum..

1|1
    0|0
  • aşık olmuş olcam, o eskiyecek, seneleeer sonra görecem, o da çola çocuğa karışacak ayhh vallahi yoruldum :D

0|1
    0|0
  • Allah... Diye başlarım sonrada ne istersen onu düşün :)

0|0
    0|0
  • Tanıyacağımı pek sanmıyorum.

1|1
    0|0
  • duygulanırdım ve o an kötü olurdum

1|1
    0|0
  • sevgılım hiç olmadı bu yüzden bişey demem

0|2
    0|0
    • Kıyamam... 1+ verdim.

• yanlış anlaşılmasın üzülmem bazen düşünüyom ya sevgılım olsaydı ayrılsaydık ve bır gün baska bıryle karşılaşsaydık o zamn yıkılırdım bu yüzden ilk sevgılım son sevgılım olmalı fazla duygusalım

• Aynını yapardım...

0|1
    0|0
  • o çoçuğu boğmaya çalışırım

1|1
    0|0
  • bende senin dediginin aynisini derdim :)

0|1
    0|0
  • bebeğini severim, bir şeyler içeriz belki.

0|1
    0|0
  • mal derim çocuğunuda kendi gibi osurukçu yapmıstır kesin diye düşünürüm salağın tekiydi bana gazlama anılarını ne kadar güçlü gaz çıkardığını söyler dururduda. salak yaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Naptın kardeş. Sadri alışığın fiminimi izledin :D Ah müjgan Ah filminde böyle bir sahne vardı :)

https://www.youtube.com/watch?v=M5Yxlxnn9qc başındaki sahne 1 dakika sonra gelicek :)) izle ve efkar yap :))

0|0
    0|0
  • İçinde birşeyler ağlar insanın belki.. Ama hamurun sağlamsa, sütün temizse tek şey "Allah seninle olsun"dan ibaret olur sadece..

0|1
    0|0
  • aşık olduğum bir kız olmadı ama seviştiğim kızlarsa o durumda motor olmaktan kurtarmış kendini aile kurmuş yakışır derdim...

0|1
    0|1
  • Öyle Bir Sihirbazmışsınki beni Bile Kaybettin Derdim abi.

0|0
    0|0
  • Gözlerım dolar$

0|1
    0|0
  • Allah çocuğuna bağışlasın derim geçerim

1|1
    0|0
Yükleniyor...