Bakımsız bir bayana aşık olur muydunuz ?

bakımsz bı kıza asık olurmuydunz kız kendıne hiç bakmıyo asık olma olurmuydu

0|0
428

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine baksın bir zahmet bakım demek saatlerce ayna karşısında vakit harcamak değil. Günde televizyona ya da internete harcadığı vaktin 30dk'sını harcasa bakımlı biri olur.

0|0
    0|0
    • kecı gibi inatcı bakmaz kendıne

• valla burda 10 liraya giysı alınmaz heryer farklı tabıkıde gıysı degıl elınden geldıkçe temız olması önemlı ama gördgum o kı bazı insanlar makyajı bakım olarak göryor

• Sosyete pazarları yok mu sizin oralarda.Mesela Nişantaşı pazarı Çankayada.

Temiz,kilosuz fit,makyajdan çok pudra mı ne sürüyolar işte o hem daha doğal ve güzel.

Ondan da önemli bişey varsa buda insani ilişkiler. İnsanlarla ilişkiler soğuksa onlara güvenilmezse,umursanmazsa değil bakım kainat güzeli olsa ruhu aceyle yıkanmış gibi beyaz olsada foss.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Abi şöyle "aşık olur musun" diye sormayın. İsteyerek aşık olunmaz ki. Aşk senin elinde değil. Gözlerine aşk perdesi indi mi bakımsızlık falan dinlemez.

Mecnun'a sormuşlar: "Leyla gibi çirkinin neyini seviyorsun?"

O da: "Bir de benim gözümle görün" demiş. Anladın mı?

0|0
    0|0
    • lela le mecnun edebıyatcıların uydurdgu hikaye ask şans topu degılkı eger öleyse sayısal lotonun tutmadgı gibi asık olmamda imkansz o zamn ask ii yüreklılerde vardr kötü yüreklılerde yoktr

• Ne diyeyim. Allah iyilerle karşılaştırsın o zaman.

• iiler çk az bnce

• Bakımsızlığın ne olduğuna bağlı. Ter korkuyorsa, saçları kir içindeyse mesela, kendisine saygısı olmayan boşvermiş böyle biri itici olurdu. Cildine , dişlerine önem vermiyorsa makyaj yapmıyorsa tabi ki bu aşık olmamöak için bir sebep değil.

0|0
    0|0
    • saygı yürektedr bakımsz dahı olsa belkı yüregıne asırı önem veryo ruhunun bakımını yapmaktan görselıge önem veremıyor bu dünya öldr ya tıpıne önem verırsın ruhun çürür ya ruhuna önem verırsın beden ikisini bır arada yapan da alım dr zaten bu devırde

• pekı ruhunu sevıyormusun

• Ruh olup olmadığı konusunda araştırmalarım yok. Maneviyatımı de seviyorum tabi. Kafamın içindekileri, hücrelerime işlemiş duyguları.

• giyimi felan önemli değil marka giymiş giymemiş şu kombine olmus olmamış hiçbir önemi yok temiz olsun yeterli.. temizlikte imandan gelir.makyaj zaten taraftarı değilim bir bayana yakışmıyor çirkin bile gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Bakımsızlıktan kastın bıyıksa olmam. Ama sizin için önemli bize bişey ifade etmeyen diğer ayrıntılar zerre kadar etkilemez, aşık da olurum evlenme de teklif ederim.

0|0
    0|0
  • dost :) karakterine bakılır belkide ...

bakımlı bir kızı sevdiği erkek için kendi isteğiyle bakıcaktır kendine :D

0|0
    0|0
  • Benım profıl resmımdekı kızsa asık olmazdım hatta cebomdekı bozukları verırdım :)

0|0
    0|0
  • ortalama ayda bir banyo yapıyor mu? biraz daha detaylandır bakalım.

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar birlikte olduğum kadınların hepsi öyleydi. Sade ve doğal.

0|0
    0|0
  • ewt tabiki önemli olan ne hissetim ona karşı düşüncelerimin onunla uyuşmalı

0|0
    0|0
  • biraz tarif ette anlattıklarınla hayaller kurup aşık olalım :)

0|0
    0|0
    • ask o kadar kolay degıldr

• şakasına diyom zaten(gülücüklü mülücüklü cevap zaten).

cevaplayanların çogu tarif et ona göre cevaplayalım diye yazmışlar bende biraz farklı şekilde söyleyeyim dedim

• şimdi bn soru soruyorum ve ciddi cevaplar beklıyom sn şaka yapıyon bu ne kadar mantıklı

• bakımsız ama nasıl 90 60 90 mi balık etlimi nasıl nasıl soyle la nasıllllllllllll

0|0
    0|0
  • Sevgi bakim bakimsiz dinlemez ama bakimsiz insanin kendisine saygisi az olur.

0|0
    0|0
    • saygı sevgı yürekte yüregıne ii bakıyosa görselk önemszdr bnce ?

• Dönüp bakmam bile hayattan bıkmış kesin diye

0|0
    0|0
    • ne alakası var o zamn yüzü yanık bı kızdan da kacarsın o zamn belkı yüregı ii hem canı yanmış insan hayatı ii bilr ruhen olgunlaşır

• Ben kadınları güzel çirkin diye ayırmam zaten sen bakımsız dedin yüzü yanık demedin

• Tab ki hayır!

0|0
    0|0
  • evet kaşları ve bıyıkları tamsa olurum

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidr.

1|0
    0|0
  • Evet olmuştum .

0|0
    0|0
  • Sen oluyorsun galiba bakımsız bir "bayan"a...

0|0
    0|0
    • evet bakımsz bı bayanım

• feda derken yalış anlaşılmasın ask için gurur bencılk kötülk kendı bogazını ve menfatını düşünmekbunlardan vazgecilr hep onun iiliği onun mutlugu düşünülür kı bu karşılklıysa gercek asktr zaten kendını düşünmene gerek kalmazkı sn onun iiliğini düşünürsün o snin bırbırınızı korur kollarsınz özelkle güvende olunca tamam yanı asla ayrılmıyacakmış gibi sevmek

• Evet. Günümüzde oldukça kıymetli bir durum.

• Türkiyede o kadar abaza var ki bu mümkün.

0|0
    1|0
  • çirkin kadın yoktur az votka vardır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• bakımsız olupta güzel olan kızlar var yani genetiği güzel onların :D

0|0
    1|0
  • Ota da konar b*ka da .

0|1
    0|0
  • Kadin ya da erkek tahammül edilemez.

0|0
    0|0
    • iide belkıde o bakımsz dıye hitap ettıklerımz dünyanın en ii insanı karalamak olmazmı bu

• Bakim kelimesi makyaj ve kılık kiyafetle karistirilmasin.ben. bakimli olmak deyince titiz temiz olmayi anlıyorum.

• bakımsızdan kasıt?

0|0
    0|0
Yükleniyor...