Kahramanlar karakterler neden TAYT giyer ? :)

batman

süpermen

kaptan amerika

örümcek adam

link

daha varda aklıma gelmiyor isim olarak !

sizce neden böyle bir şey yapılıyor bilinç altı için mi ?_ yakında normal adamlarda tayt mı giyecek ?

kızlar soruyor da bu sefer kızlar mı tayt giyen erkekler diye konu başlıkları açacak ne oluyor yaa :)) kurtlar vadisi 2 3 sene daha sürse polat alemdar da mı tayt giyecek ?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• ne gariplr dimi tayt giymelri bir derece bide donlarnı da taytın üstüne giyioylar :)))

0|0
    0|0
    • aynen ya içerden giysin ya da illa giyecekse aynı renk giysin :) şopar gibi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahat hareket edebilmek için hocam .

0|0
    0|0
    • kamuflajlada rahat hareket eder , hem tayt yırtılır :)

• Kaç yıldır taytla jimnastik yapıyorum daha yırtılmadı

• adamıın üstüne bina yıkılıyor ,silah sıkılıyor bomba patlıyor tayt a birşey olmuyor yoksa keramet tayt ta mı ?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çünkü;

1- Süper kahramanlar hızlı hareket eder ve tayt ise hava sürtünmesini azaltır.

2- Vucuttaki kasları gösterir ve karşıdakine hem korku verir hemde show sırasında görsellik sağlar, bknz: balerinler...

3-Zaten yüzleri görünmeyen bir çok kahramanda tayt olsa ne fark eder ki? :D Bu bizim köyden değil mi diyebileceksin? Bknz: link

4-Ayrıca da erkek adamın malı ortada olur.

Ve son olarak da: link :D :D

0|1
    0|0
  • Oğlum normal insanlardan farklı olmaları lazım sen ben gibi pantolon gömlek giyerlerse olmaz bir de kasları daha belirgin gözüksün diyedir tahminimce :D

0|0
    0|0
  • Tayt rahatmışya hani, esnek hareket edebilsinler diye herhalde? =P

0|0
    0|0
    • düşün adam şantiyede çalışıyor rahat hareket edim diye tayt giyiyormu :)

• Hareket kabiliyetini kısıtlamaması ve kasları göstermesi için.

0|0
    0|0
    • kamuflaj giysinler zaten ayı gibi adamları seciyorlar ,kamuflaj daha güzel durur

• Kamuflajın mantığı farklıdır. İnsanları gizlemektir. Korkaklığın eseridir. Ne karşı taraftan ne de araziden ayırt edilememedir. Bunların ise korkmadığını, gizlenmediklerini hatta kendilerini göstermek istediklerini ifade eder kıyafetleri.

• vay arkadaş yaa :)

• aslında bence süpermen ispanyol paça giyseydi daha bir hoş olurdu!

0|0
    0|0
  • subliminal mesaj vermek için.

0|1
    0|0
  • Cunku bacak kaslari daha net belli olsun diye.

Ben hic bol pacali Batman gormedim mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...